Khaltath (Al Haramain)

Unisex vůně

Hodnocení parfému Al Haramain Khaltath od uživatelek 15 hodnocení

Líbí se (9)
60%
Nelíbí se (3)
20%
Neutrální (3)
20%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Al Haramain Khaltath - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Al Haramain Khaltath


30.06.12

Skvostné dílko a jako takové ukázka vysoké parfémové cukrařiny (tohle slovo opravdu existuje, dívala jsem se). Přičem vysokou cukrařinou míním schopnost nejen přesně odvážit suroviny, ale hlavně vybrat takové, které o sebe budou lehce drhnout a tím dráždit a zvyšovat požitek z té delikatesy. Už úvod je pozoruhodný – čich hlásí karamelový dortík, který spadnul do oprýskaného okapu a usadil se na vlhkém mechu. Je to svěží, náramně aromatické a do jemna vzájemně prohnětené, včetně pachu kovu a vodou nacucaného mechu. Hádám, že takový ten pocit mazlivě hladké a sladké hmoty, to je pižmo zpracované s ambrou. Vše ostatní se v nich rozpustilo a působí jen jako příchuť. Teprve až začne poleva osychat, vypadnou z ní další složky.
Slabinou je výdrž jen kolem šesti hodin, to už zůstává jen sladká vůně suchých květů, hlavně růže, k tomu sena a santálu.


16.06.12

Vůně začíná pořádnou dávkou mechu. Je to jako sedět někde na srázu bohatě porostlém mechem, už trochu vyprahlým, jak do něj celý den pálilo slunce a kamenitý podklad ho zespoda ještě zahříval.
Obrovská dávka pižma, která je ve vůni od samého začátku, se postupem času stále více zviditelňuje. Pižmo v kombinaci s ambrou působí hladivě mazlivým dojmem. Je to vlastně takový uklidňující a regenerující lék v lahvičce, který po nanesení kolem vykouzlí dojem rozlehlého prostoru. A v této sladké husté mlze, která člověka objímá ze všech stran, se na problémy nedá ani pořádně rozpomenout.
Intenzivně krásný pocit umocňují květy, které dodávají vůni lehkost a svěžest, dále pořádná dávka především sladkého koření, také dřevo a k tomu i trocha arabských dobrot, které jsou v tomto elixíru rafinovaně ukryty.
Velmi dobrá výdrž, na kůži je ještě druhý den.

Komentáře Al Haramain Khaltath

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Al Haramain Khaltath

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist