Bakhour (Al Rehab)

Dámská vůně
Složení (neověřené)

indický oud

Popis parfému:

kolekce Al Rehab Style

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Al Rehab Bakhour od uživatelek 48 hodnocení

Líbí se (32)
67%
Nelíbí se (2)
4%
Neutrální (14)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Al Rehab Bakhour12.02.14

CPO. Dřevitý jasmín, ke kterému se přidala bohatá květinová všehochuť - není to ale žádný květinový „úder do čenichu“, ale vcelku decentní květinovka podbarvená sladkým santalem a slupkou z čerstvě okrájeného zeleného jablka. Vysloveně svěže-romantická jarní vůně…


16.11.13

Jako když vypustíme džina z kouzelné lampy, s prvním závanem oleje padne naráz těžká květinově omamná mlha a zcela neproniknutelně obalí smysly. Chvilka tápání v hustém závoji a z říše stínů vyplouvají květy orosených růží a ojíněné bílé kvítky, zejména jasmín. Občas vykoukne i zelený list. Tichem se nese ševelení dřevěných korálků, jako přízrak se vynoří éterická květinová víla. Záhadně se usměje, vše tajemné mizí a najednou je krásný jarní den vonící jásavou svěžestí. Ve vzduchu se mísí syté hladké tóny květů s listy a dřevitou linkou a za souhry vanilky nadýchané jak cukrová vata, vzniká vábivý akord něžného květinového opojení.
Podmanivá arabka spoutaná francouzskou elegancí s velmi dobrou výdrží se drží v intimní sféře svojí nositelky. Přesto sklízí krásné komplimenty. Prostě taková svěžejší Champs Elyssées v orientálním hávu.

Komentáře Al Rehab Bakhour

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Al Rehab Bakhour

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist