Shadha (Al Rehab)

Dámská vůně
Složení (neověřené)

růže, jasmín

Popis parfému:

kolekce Al Rehab Style

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Al Rehab Shadha od uživatelek 62 hodnocení

Líbí se (47)
76%
Nelíbí se (4)
6%
Neutrální (11)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Kategorie vůně Al Rehab Shadha od uživatelek

Recenze Al Rehab Shadha04.03.14

CPO. Velkolepý nástup růžových růží - moře květů a mezi nimi i několika stonků a zelených lístků. Ale jak rychle nástup začal, tak rychle růžové komando začalo ztrácet dech (vlastně naštěstí, protože jinak by to byla růžová smrt) - mezi růžemi se objevil sladký, malinko olejový, santal s velmi decentním dřevitě oudovým závanem..... takové „přítulné“ dřevo. A v tu chvíli se osmělil i jasmín - větvička obsypaná svěžími orosenými květy. A vše dohromady je odlehčeno mírně studeným krémovým pižmem. Vlně je nejen krásná sama o sobě, ale líbila by se mi i jako parfemace pro mýdlo.


06.11.13

Plnokvětá sytá temná růže zahalená v hustém oblaku kouře z pálícího se dřeva.

Růžový keř mezi ruinami, opuštěné území nikoho.

Únavou padající voják uléhá pod trnitý ostrůvek, pohlédne vzhůru do květů a křídla spánku ho unášejí do pokojného světa míru. Kapky ranní rosy stékají na mužovu tvář a budí ho. Dým se pomalu rozpouští, růže zůstává, válkou otupené smysly začínají ožívat. Svěžest zelených listů, vůně vlhké země, všimne si opodál podupaného zlámaného jasmínového keře, opojná síla květů… Leží v posvátném tichu probouzejícího se dne a vychutnává si vzácnou chvilku klidu. Mysl se mu soustředí zase na tu růži. Už ví… je to znamení, symbol naděje a nového života. Vyprahlými rty hltá sladký nektar z květů. Už mu nevadí ani ten kouř, je vlastně příjemný a dává vyniknout celé té zvláštně podmanivé kráse. A pak v dálce zazní tichý ženský smích…

Shadha je proměnlivá, intimní vůně plná nostalgie, vzpomínek a dávno zapomenutých tajemství. Křehká kráska toužící po obejmutí, ukrytá v každé z nás.27.03.13

CPO. V prvních minutách mýdlo s jelenem, vůně čistoty a vypraného prádla. Pomalu se začne vkrádat růže a postupně nabírá na intenzitě, zatímco mýdlo se vytrácí. Růže se vyvine do podoby plně rozkvetlého rudého květu v poledním slunci a je podbarvená ovocně nasládlým tónem. Tu ještě doplní kouřící agarové dřevo a troška koření, a dohromady tak vytvoří vytvoří honosnou kompozici s vynikající výdrží.


06.08.12

Shadha je typickým příkladem toho, jak málo o vůni řekne výčet ingrediencí. Je to růže a oud, ta nejbanálnější kombinace. Samozřejmě že růže je velkolepá, sametová a temně rudá, a dřevo tmavé a luxusní. Jenže přesně na totéž sází i slavnostně oficiální Oud Royal El Nabil nebo Muglerova vůně Miroir des Voluptes, zasvěcená podle názvu vášni, ale jaksi agresivní a bez citu. Shadha je stejně velkolepá, ale intimní. Vine se k tělu a hladí. Není to přímo erotický dotek, to ne, spíš taková vlna, kdy člověk zatají dech, neboť ho zalil pocit velké lásky. V malé lahvičce na kuličkový lesk na rty je velká vůně. Je to CPO se slušnou výdrží i intenzitou.

Komentáře Al Rehab Shadha

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Al Rehab Shadha

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist