My Queen (Alexander McQueen)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (ověřené)

parmská fialka, sladká mandle, pomerančový květ, heliotrop, pačuli, cedr, vanilka

Atributy:

fialka vanilka pačuli

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Alexander McQueen My Queen

Ada

Tato vůně by si zasloužila víc pozornosti než jsem jí měla čas věnovat. Trochu mi připomínala směs Kingdom a fialek, v závěru byla fialkově-pudrová. Přestože to není taková mužatka jako Kingdom, má daleko do něžné fialkové vůničky - je výrazná a dominantní, zemitá, sladká a květinová zároveň. Dost z ní voněla i pačuli.

Hodnocení parfému Alexander McQueen My Queen od uživatelek 210 hodnocení

Líbí se (133)
63%
Nelíbí se (20)
10%
Neutrální (57)
27%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Alexander McQueen My Queen - umístění v žebříčcích uživatelů

5x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních
4x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Alexander McQueen My Queen

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Alexander McQueen My Queen od uživatelek

Recenze Alexander McQueen My Queen


28.12.11

ze vzorečku jsem byla nadšená,že jsem konečně objevila dlouho hledanou fialku. Neváhala jsem proto zakoupit celé balení. Nadšení však opadlo. Fialky (možná ještě v kombinaci s jinou kytičkou) lehce ucítíte na začátku. Zpočátku lehčí květinová vůně se však rozvine do těžké pudrové směsi, která s fialkami nemá moc společného. Naštěstí není výdrž nic moc extra,takže parfém vás nebude dlouho doprovázet. Pokud tedy hledáte svěží vůni fialek, tato vůně vás neuspokojí. Vůni bych doporučovala spíše na chladnější období, v létě v ní mám pocit, že mě „dusí“.01.05.10

Fialový flakónek, fialky ve složení - pro fialkomilku jako jsem já velmi nadějné. Začátek má ale do něžné jemné fialinky hodně daleko, neboť je docela výrazný - vanilkově sladká kombinace kytek (fialka a ještě cosi) a ovoce (chvílemi naprosto zřetelné maliny). Postupně ale vůně slábne, zjemňuje se a finále pak je už skoro čistě fialkové - v podobě decentních fialek poprášených vanilkovým pudrem. Fialka nemá žádný chemický ocásek (a takových fialek zas moc není!), zato docela drží (což u fialek není taky obvyklé).


05.04.07

Na začátek trochu z mých liladojmů :) - z fialové barvy jsem měla vždycky rozpačitý pocit… zdá se mi tajemná, neproniknutelná, zvláštně posmutnělá, spíš umělá a štiplavě jedovatá! přesto ale svým způsobem krásná. A ani na My Queen nemám v podstatě příliš odlišný názor. My Queen na začátku vypustí purpurový oblak fialkové vůně, který je okamžitě všudypřítomný a takřka ihned se smísí s vůní sladkých mandlí a mírně pálivou jakoby pepřovou složkou, která lehce štípe v nose. Dál všechny složky prostoupí sladká vanilka, ta My Queen trochu učeše rozježené vlasy a objeví se i něco, co Královně přepudruje nos, do kterého ji zaručeně trochu prší. Po cca třech hodinách mi hřejivě sladký vanilkový základ /pořád tam je vystopovatelná ona mírně štiplavá složka/ připomněl L od Lolity Lempické ovšem v již silně vyvanulé podobě. Celkově je to tedy mírně pudrová, fialkovo-vanilková, výrazná a nepřehlédnutelná vůně, proto si ji neberte pokud se chcete ztratit v davu. Promítnout můj dojem z My Queen do ženy - byla by to určitě sebevědomá - možná až trochu pyšná, přísná, odměřená a velmi charismatická panovnice, která svým mocným kouzlem poutá pohledy všech přítomných, ale všichni poslušně klopí oči… A běda tomu, kdo by se je opovážil zvednout! Na královnu se nezírá!

Komentáře Alexander McQueen My Queen

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Alexander McQueen My Queen

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist