Homage (Amouage)

Unisex vůně
Rok:

2008

Složení (neověřené)

růžový olej Taifi, stříbrné kadidlo z Ománu, akord Tayyiba (jasmín, sladká ambra, bílé pižmo), stříbrný oud, akord Al Andalus (pomeranč, citron, santal)

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Amouage Homage od uživatelek 2 hodnocení

Líbí se (2)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Amouage Homage


12.10.16

Sedíc v dokonale čisté, sterilní a odosobněné zasedačce jsem v duchu přemítal, jestli jsem vůbec ještě právník. Firmy si mne najímají, když potřebují něco na pomezí práva, psychologie, vyjednávání či obyčejných kramářských handlů. Tento případ je jasný. Pokud se nedohodneme a protistrana neustoupí, ztratí ročně miliony euro. Právnička protistrany se do mě hned pouští: „Váš návrh je sprostý blackmailing.“ Mlčky si prohlížím zcela nezajímavou ženu, nadechnu se k odpovědi a …. dál již vnímám jen nádhernou a smyslnou vůni. Chtěl bych z ní okamžitě strhat šaty a zvířecky se jí zmocnit. Teď a tady! Totální blackout! Visím jí na rtech, zorničky roztažené, přiblble se usmívám, přikyvuji jejím slovům (význam mi však uniká), cítím stále jen tu vůni a jsem jí zcela paralyzován a omámen. Její nositelka si se mnou může dělat, co chce, hlavně ať mi prokáže ještě pár vteřin milosrdenství čichat feromony v tak krystalické podobě. Tvoří ji jen ty nejkvalitnější suroviny a je tak dokonale vyvážená, že jsem rázem pochopil, čím byl zfetovaný Bedřich Engels při postulování svého zákona „Jednoty a boje protikladů“. Je květinovo-romanticko-andělská a je to přesný opak vůní, jež nazývám temné. Cítím hlavně kombinaci lístků růží z Taifu s oudem a stříbrným kadidlem. Na oud jsem citlivý, dokáži ho vystopovat i v minimálním množství. Tady není animální a nemá ani medicínské tóny. Neskutečně jemný oud je prostě dokonale propleten s růží. Druhý hlas v tomto orchestru hrají citrusy, santal a ambra, ale ty jen dobarvují přenádhernou kompozici. Vzhledem k vysoké koncentraci vydrží kapička na celý den. To, že jsem se bezprostředně po této zkušenosti zaregistroval na Arome abych našel její pánský protějšek, je zase jiný příběh. A abych nezapomněl. Jmenuje se Homage, Amouage Homage.

Komentáře Amouage Homage

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Amouage Homage

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist