Honour Woman (Eau de Parfum) (Amouage)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

tuberóza, jasmín, gardénie, konvalinka, kadidlo, ambra, opopanax, pepř, rebarborové listy, koriandr, karafiát, vetiver, kůže

Popis parfému:

Eau de Parfum. Autorem této vůně je Alexandra Carlin a Violaine Collas.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Amouage Honour Woman (Eau de Parfum) od uživatelek 80 hodnocení

Líbí se (58)
73%
Nelíbí se (2)
3%
Neutrální (20)
25%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Amouage Honour Woman (Eau de Parfum) - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních

Vlastnosti vůně Amouage Honour Woman (Eau de Parfum)

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Amouage Honour Woman (Eau de Parfum) od uživatelek

Recenze Amouage Honour Woman (Eau de Parfum)12.07.14

Závoj bělosti …

Vznešenost květinového ducha je strukturou celé kompozice. Bělostná sametová něha se zde stává synonymem pro neměnnou stálost a tlumený akord nektarové sladkosti může být podobenstvím krásy zralého ženství.
V symfonii bílých květin drží svůj prim gardénie, jíž v tichých tóninách sekunduje jasmín. Vzájemné podobenství těchto dominant je pevnou nitkou svazující je do nerozdělitelného celku. Jemná melancholičnost gardénie se nebrání výrazu lehkosti, kterým se jasmín v této skladbě prezentuje, a zároveň svému partnerovi s přirozenou nenásilností předává něco ze své klidné důstojnosti.
Ostatní protagonisté jen tiše akcentují a dokreslují atmosféru hojnosti. Jindy omamná, a snad až hlučná, konvalinka hraje roli éterické víly, neuchopitelné, a přesto pozorným obdivovatelům dávající najevo svou přítomnost. Smysly jsou laskány něžně mýdlovými akordy karafiátu, aby se zklidněné staly bránou do podvědomí, v němž je jako stopa otisknuta důvěrně známá vzpomínka na teplou vůni pulsující kůže.
Honour je sytá květinová vůně zprvu matoucí zdánlivou lineárností. Při bohatém složení a kvalitním zpracování si však může s čistým svědomím přiznat atribut luxusní. Je decentní, elegantní, dobře nositelná a s výbornou výdrží.


19.07.13

Prekvapila ma..nečakala som až takú jemnosť a ľahkosť na túto značku..vôňa bielych kvetov, poprášená sladkým pudrom..a je ho tam dosť. Málo originálna, ľahko zameniteľná..skôr na denné nosenie. Taká biela nenápadná kráska-páperová..Neurazí, ani nenadchne.....ja by som do nej však určite toľko neinvestovala, už len pre tú slabú výdrž!11.04.12

Honour je trošku z jiného soudku než ostatní „Amouage“ a ta odlišnost je hlavně v tom, že vůně není nikterak opulentní a řekla bych ani orientální, je to taková Popelka. Pro můj nos je to vůně velmi čistá a jemná, bílé květiny a mírná krémovost, připoměla mi Pure White Linen od E. Lauder ale samozřejmě Honour je propracovanější, ovšem za cenu za jakou se prodává bych do této krásy neinvestovala a to z důvodu hlavně celkem malé silagge a snadné zaměnitelnosti z jinými vůněmi. Kdybych ji dostala jako dárek tak ji určitě využiji, na denní nošení je podle mě ideální.


07.02.12

Božská symfonie. Jasmín na začátku mi přišel mírně Alienovský. Je křičící, svádící a tajemný. Do toho v dálce kadidlo a pikantní koření, hmmm… Tajemná část končí a nastupuje něžnost a čistota v podobě ostatních bílých květů.
Je to vůně dvou tváří. Je hebká, něžná, čistá ale zároveň výrazná, svádivá a tajemná, která nutí člověka pátrat a neustále k ní čichat.
Další skvělý počin z dílny Amouage.

Komentáře Amouage Honour Woman (Eau de Parfum)

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Amouage Honour Woman (Eau de Parfum)

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist