Live Your Dream (Anna Sui)

Dámská vůně
Rok:

2009

Složení (ověřené)

konvalinka, akord vodních květin, bílý pepř, průsvitný jasmín, bulharská růže, týkové dřevo, pižma, tonka, cedr, santal

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Anna Sui Live Your Dream:

Hodnocení parfému Anna Sui Live Your Dream od uživatelek 1 hodnocení

Líbí se (1)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Anna Sui Live Your Dream10.12.10

Live your dream: Vůně mládí, nevinnosti a idealismu. Začne sladce květinovým výbuchem až skoro do ovocna s pikantním pepřovým šmrncem, který se takřka za chviličku změní ve vodní vůni s krémovým podtónem. Na konec vylezou jak jinak než květinky (jasmín, konvalinky, růže) s lehce dřevitým základem. Není to žádná ovocná lepivka, je to příjemné, nekonfliktní a optimistické. Zaručený úspěch při koupi naslepo - zejména velmi mladým dívkám (flakon vypadá jako něco velmi cool, gothic, retro či fantasy, takže se za něj vaše dcera nebude stydět, a vůně je tak jemná a nenapadnutelná, že se za svou dceru nebudete stydět vy, ani kdyby se tím polévala v hektolitrech). Až na počáteční jásavé nakopnutí nemá sílu ani dopad, ale to hodně záleží na hormonální rovnováze nositelky. Výdrž je průměrná, za dobré konstelace až několik hodin.

Komentáře Anna Sui Live Your Dream

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Anna Sui Live Your Dream

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist