Night of Fancy (Anna Sui)

Dámská vůně
Rok:

2008

Složení (ověřené)

živá borůvka, listy grapefruitu, lesní jahody, živá stephanotis, arabský jasmín, akord mléčného koktejlu, kašmeran, olibanum

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Anna Sui Night of Fancy od uživatelek 17 hodnocení

Líbí se (5)
29%
Nelíbí se (7)
41%
Neutrální (5)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Anna Sui Night of Fancy - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejhorších vůních

Recenze Anna Sui Night of Fancy


04.03.12

Protivně uřvaný ovocný bonbon. Kdo vydrží a vůni nesmyje, postřehne po nějaké chvíli v přeslazeném sirupu nepatrný podtón pryskyřice. Ten vůně využije až po několika hodinách ke kotrmelci o to překvapivějšímu. Ovocný tón se náhle sám od sebe vytratí a úplně vyčistí, zůstane lehká pryskyřice s kašmeranem. Společně vykouzlí lehoučký a příjemně mazlivý nádech na kůži. Jakoby to byla úplně jiná vůně, jenže je jí zoufale málo a je slabá. Podobá se stopě, které kvalitní vůně nechávají na kůži až druhý den. Takže výdrž mizerná, intenzita v ovocné fázi větší, než si lze přát.

Komentáře Anna Sui Night of Fancy

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Anna Sui Night of Fancy

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist