Grand Amour (Annick Goutal)

Dámská vůně
Rok:

1996

Složení (ověřené)

lilie, hyacint, zimolez, ambra, pižmo, myrta, turecká růže, jasmín

Parfuméři:

Doyen, Isabelle

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Annick Goutal Grand Amour:

Hodnocení parfému Annick Goutal Grand Amour od uživatelek 71 hodnocení

Líbí se (24)
34%
Nelíbí se (22)
31%
Neutrální (25)
35%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Annick Goutal Grand Amour - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejhorších vůních

Recenze Annick Goutal Grand Amour26.12.16

Velká láska, obrovský cit a vášeň uzamknuté za chladným zevnějškem. Jsi mé všechno, zřetelně cítím, jak mi praská ta ledová krusta na srdci, byla tam leta, byla tam skoro vždycky … nedovolila ostatním aby mi už nikdy ublížili …nedovolím to ani Tobě, rozloučím se s Tebou teď hned .. přivírám bránu, dělí nás od sebe ledový kov, stejně se na něj mačkám, abych Ti byla co nejblíže, železo mně zebe do rukou ..
Velká chladná vůně - Na začátku pořádná dávka vlhkého galbána a zatímco toto slábne, vládu přebírají nápadné, výrazné avšak velmi harmonické květy: Hyacint, Zimolez, Růže, vášeň je ale zpoutaná myrthou. Jak se mi rozvonívá na zápěstí, je čím dál lahodnější i ta Myrtha tam přesně zapadá …krajina se zalévá teplým sluncem, mám odvahu, přetrhnu ten vzorec … otevírám bránu, usmívám se , tečou mi slzy, objímáš mně, věřím Ti, hřeje mně slunce, hřeješ mne Ty.
Po rozvonění zůstávý úžasná harmonická vůně s duší, více se dostává ke slovu růže, jasmín a pižmo, vůně zteplí. Není to můj typ vůně, ale klidně bych si dovedla představit na usměvavé kolegyni v kanclu - tiché i temperamentní, spíše ale jemnější konstituce. Oduševnělá vůně pro oduševnělou ženu s tajemstvím.


25.02.12

Velká láska, vlažná vášeň. Jako když rozbalíte balíček a ono v něm nic není. Člověk si připadá okradený dřív, než se začal těšit, že něco dostane. V ingrediencích to není, ty jsou správné, jen se s nimi něco nesprávného stalo. Hyacint a lilii, nejvýraznější tóny, přidusila kůže, srazila jejich pronikavost a místo roztoužení vyskočila pachuť vlhké mosazi. Je to jako kdysi honosný mosazný plot nebo zahradní branka. Teď už jsou začernalé, v koutě pod nimi slabě voní jediná růže, zbytek keřů uschnul. Mokré větve i hlína čpí (myrha). Pár, ona a on, se o branku střídavě opírá, nechce se jim dovnitř ani ven. Tak se tedy vezmeme, je to lepší než nic a rodiče budou spokojení. Rozhodnutí vlažné a šedivé, za ním pocit životní prázdnoty a stísněnosti. Dokonce ani smutek z toho za nic nestojí, i ten je vlažný, žádné velké drama.
Zkoušela jsem Grand Amour dva dny a mám podezření, že delší používání může vést k depresi. Občas ji ale vytáhnu pro ten podivný pocit šedi a studený vítr v duši.
Výdrž a intenzita jsou dobré, druhého dne na kůži zůstává mnohem měkčí stopa chladných květin se sladkým nádechem ambry a vanilky.

Komentáře Annick Goutal Grand Amour

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Annick Goutal Grand Amour

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist