Rosenlust (April Aromatics)

Dámská vůně
Složení (ověřené)

růže z Bulharska, Turecka, Indie a Anglie

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny April Aromatics Rosenlust:

Hodnocení parfému April Aromatics Rosenlust od uživatelek 6 hodnocení

Líbí se (3)
50%
Neutrální (3)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Kategorie vůně April Aromatics Rosenlust od uživatelek

Recenze April Aromatics Rosenlust


16.08.14

Zahrada plná různých růží, nebo také rozárium. Na mě působí vůně velmi svěžím dojmem čisťounkých růží nejrůznějších odrůd i starých růží jako Alba, Damascena a končí arabsou růží z Taifu a její dojezd je pak jako Taif Rose Spirit od A. Quarashiho, kdy oproti TRF má mnohem větší výdrž. Vůně je transparentní, relaxační bez příměsí dalších složek. Je to nevšedně osvěžující krása.07.08.14

„ znám jednu starou zahradu ………….., kde rostou všechny růže světa“
Růžový soliflor, co jen růžový soliflor, toto je BIO růžový soliflor, růže všech variací ve zkapalněné podobě, bez jakéhokoliv syntetického nádechu s neuvěřitelným vývojem všech poloh na téma růže. Jsou tam všechny – opulentní rudé, jemně orosené růžové, chladné bílé, čajové žluté, sem tam i ty šípkové….růžový kaleidoskop.
Je to krásné, koncentrované, živé…….ale pozor je to růže, vždy vážná královna, takže jen pro opravdové milovníky růží, kdo jen trochu zapochybuje o lásce ke královně, toho to porazí.
Výdrž opět výborná.

Komentáře April Aromatics Rosenlust

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a April Aromatics Rosenlust

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist