Oud Muhannad (Ard Al Zaafaran)

Unisex vůně
Složení (neověřené)

jasmín, gardénie, růže, santal, dřeva vysušená sluncem

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Ard Al Zaafaran Oud Muhannad od uživatelek 18 hodnocení

Líbí se (12)
67%
Nelíbí se (3)
17%
Neutrální (3)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Ard Al Zaafaran Oud Muhannad


07.11.14

Naše první seznámení bylo vskutku nečekané. V prvním okamžiku bych přísahala, že pan Oud Muhannad za sebe na schůzku poslal Amber & Spices z rodu Montale. Nádherný elegán, malinko štiplavý v nose. Mrknutím oka však přede mnou z ničeho nic stojí Montaleho Wood & Spices. No to mě podrž, muž mnoha tváří. Co je tohle za triky?
Bez váhání z něj mámím složení. No jistě, mohlo mě to napadnout. Pán si potrpí na santalové a ebenové dřevo, jemně dochucené vzácným kořením, hřebíčkem, skořicí a cestou na schůzku prošel kolem jasmínového keře.
Muhannad sice žije svůj vlastní život a má odlišný vývoj, ale nemohu se zbavit dojmu, že jsem hned na první schůzce uhádla, kdo jsou jeho kamarádi.
Bylo to velmi hezké seznámení, tuto známost budu s radostí udržovat. Pokud jsou pro vás Montalky příliš drahé, bez obav ji vyzkoušejte. Ostudu si s ní rozhodně neuděláte.08.10.12

Pro mne jednoduchá, řídká, nekvalitní vůně. Jasmín je rozbředlý a zoufale nevýrazný, převálcovaný podivnou chemickou sladkostí, ke které mne nenapadá přirovnání. Santal s trochou skořice a hřebíčku se snaží, seč můžou, ale výsledek působí levně a neharmonicky. Za mě palec dolů. A nekupovat v žádném případě naslepo! (podrobnější recenze z toho udělat nejde, materiál na to v té vůni prostě chybí).

Komentáře Ard Al Zaafaran Oud Muhannad

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Ard Al Zaafaran Oud Muhannad

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist