Diamonds (Armani)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (ověřené)

růže, liči, malina, frézie, konvalinka, vetiver, cedr, pačuli, vanilka

Parfuméři:

Wasser, Thierry

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Armani Diamonds:

Hodnocení odbornice: Recenze Armani Diamonds

Ada

Novou vůni od Armaniho provází masivní reklama, jejíž hlavní tváří je zpěvačka Beyoncé Knowlesová; reklama se mi líbí, neboť je na mé gusto dostatečně glamour, všechno se třpytí, Beyoncé zpívá jako o život a ve vzduchu se vznáší diamantový prach. Oficiální popis mluví o zářivé gurmánské květinové vůni, která má tolik tváří jako moderní žena.'
Flakon je docela hezký, ale dal by se ještě vylepšit - proč nezabudovat rozprašovač do flakonu, aby opravdu vypadal jako velký drahokam, a nenechat ho takhle nevzhledně čouhat? Beyoncé je úžasná. A vůně? Inu, malinový bonbónek. Nic moc gurmánského ani květinového tam necítím, není-li ovšem cukrová vata a malinové želé gurmánské a trochu růže (dobře, ke konci tam je cítit celkem spolehlivě) květinové. Připravte se na malinovou vůni, sladkou, ale nepřeslazenou, místo vanilky (kterou jsem prakticky necítila) v základu vyniká spíš pačuli a ta malina má proto takový nahořklý nádech. Jinak řečeno, Diamonds není úplně typická, líbivá ovocenka, dalo by se říct, že je celkem originální, protože podobných vůní mnoho nenajdete; napadá mě Apparition a Hot Couture, obě se hodně ohánějí malinami, ale každá jinak než Diamonds.
Výdrž má spíš ovocenkovou než že by to byl sladký držák, a doporučila bych ji nejspíš na podzim, někomu bude možná sedět i na zimu - já si zimní vůni představuju jinak. K vyzkoušení ji doporučuji všem, ovocně choulostivějším osobám raději na papírek 

Hodnocení parfému Armani Diamonds od uživatelek 211 hodnocení

Líbí se (103)
49%
Nelíbí se (36)
17%
Neutrální (72)
34%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Armani Diamonds - umístění v žebříčcích uživatelů

4x v nejlepších vůních
2x v nejhorších vůních

Kategorie vůně Armani Diamonds od uživatelek

Recenze Armani Diamonds08.02.08

Podle flakonu a barvy jsem čekala něco zářivého, podle složení něco k nakousnutí, ale dostala jsem jen cukrovou vatu a tu já nemusím. Moc sladká, nudná, určitě si najde své nadšené nositelky, ale já už ji víckrát nemusím. Flakon chválím, moc se mi líbí.

Komentáře Armani Diamonds

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Armani Diamonds

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist