Privé Eau de Jade (Armani)

Unisex vůně
Rok:

2004

Složení (ověřené)

bergamot, koření z Madagaskaru, vanilka, neroli

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Armani Privé Eau de Jade od uživatelek 34 hodnocení

Líbí se (28)
82%
Nelíbí se (1)
3%
Neutrální (5)
15%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Armani Privé Eau de Jade - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Armani Privé Eau de Jade


20.03.13

Nejsem na dlouhé řeči, ale tahle vůně za pár slov stojí a tady je tak pusto. Uvádí se jako unisex, ale nějak si ji na muži představit neumím. (A to můj muž používá Kouros). Mám pro ni jedno slůvko: líbezná. Vlastně zaslouží si spíš Líbezná. Nekomplikovaná, nositelná v teple i chladu, jednoduchá a přitom elegantní. Bergamot, neroli, snad i vanilka ve vyrovnané kompozici, nic nevylézá, nijak výrazně se (alespoň na mé kůži) nevyvíjí, možná později trochu oploští do mýdlova. Ale je to mýdlo luxusní. Ode mě palec nahoru.

Komentáře Armani Privé Eau de Jade

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Armani Privé Eau de Jade

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist