Balmya (Balmain)

Dámská vůně
Rok:

2004

Složení (ověřené)

HLAVA: andělika, bergamot, plod mučenky, fialka
SRDCE: vanilková orchidej, kávový květ
ZÁKLAD: kašmírové dřevo, santal, capuccino

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Balmain Balmya:

Hodnocení parfému Balmain Balmya od uživatelek 110 hodnocení

Líbí se (60)
55%
Nelíbí se (20)
18%
Neutrální (30)
27%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Balmain Balmya - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejhorších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Balmain Balmya


22.10.13

Při prvním ozkoušení na mě vybafl právě vypulírovaný klozet, za nímž se dveře zavřely až po hodině a půl. Pak teprve nastoupila nositelná vůně-neskutečná podoba s Hypnose. Druhý pokus dopadl takto: převaha uhlazené, nasládlé mučenky koriguje kyselost rybízu. Jen co bergamot začne vystrkovat růžky, utlumí ho sametově hebká dřeva a dech beroucí kosatcový pudr. Kávové tóny se ztratily v překladu.11.11.10

Zpočátku sladší jemná květinová vůně s podtónem našlehané pěny z kapuccina posypané jemně mletými oříšky. Postupně se sladkost trochu utlumila a vůně se dřevitě uhladila. Příjemná, klidná, nekonfliktní, na jaro a podzim ideální. V tomto případě za relativně málo peněz hodně muziky.03.10.10

Balmya klame tělem,totiž flakonkem,vypadá na rozverné děvče,co si poletuje světem v rozevlátých pestrých šatečkách a přitom je to sebevědomá,plno­krevná a každým coulem dospělá ženská,ze které sálá taková zvláštní přitažlivost.
Opravdu zvláštní,je to něco jako francouzský styl,kdy klasický kostýmek žena doplní ulítlou dětskou brožečkou a místo pitomých nepohodlných lodiček obuje balerínky,na první pohled nesmysná kombinace,na druhý pohled si pozorovatel všimne,že je to přitažlivé a originální a na třetí zjistí,že ty balerínky jsou kvalitní střevíce a ta dětská brož je ruční designérský kousek a obojí že rozbíjí strohost kostýmu a žena,co v něm vypadala zrale a seriózně,je najednou sexy kus v nejkrásnějším věku.
Podobný dojem dělá Balmya,klasika smíchaná s exotickým nádechem a lehkou provokativnos­tí.Klasický tón jí dává bergamot s andělikou,ty jsou cítit stále a nejvíce,zlehčuje ji něžný vanilkový poprašek a tu zvláštní provokativní přitažlivost jí dává,pěna z capuccina a špetička jemně mleté kávy,oboje není příliš výrazné,chce to čas,než se kávová nota objeví a vykoukne jen občas,jedním očkem mrkne a zase se ztratí.Na někoho může Balmya působit sladce,na někoho vesele a vyhoví, myslím i ctitelkám klasických Guerlainů a Chanelů.Ona to v sobě má,tu noblesu.06.08.10

.29.07.10

Vůníčka je hodně povedená a hlavně květinově kávová .
Kávový ton je podle mne podobný jako u Inside Donna, ta je ale více sladká ale kávička je tam stejná .
Vanilka je jen nadokreslení. Musím říst, že dostala mě až po dvou dnech zkoušení než jsem ji rozluštila .
Dobrá vůně za dobrý peníz11.02.10

Balmya - exotická krása. Začátek je šťavnatý a velmi květinový, veselý, radostný jako exploze slunečních paprsků,které se vynořily nad obzorem. A v pozadí sladká pudrová něha, která promlouvá nejprve tiše, aby stále více získavala nadvládu nad počáteční rozjásaností. Vůně se uhladí, dozraje, z rozesmáté divošky se stává elegantní dáma oplývající něžnou a téměř dívčí krásou. Nekřičí do okolí. Ovine se kolem těla jako hedvábný šál, lehoučký, svůdný a stále přítomný … jedna z nejkrásnějších vůní mé poličky.

Komentáře Balmain Balmya

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Balmain Balmya

Podobné parfémy Balmain Balmya

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist