Nude for Women

Značka:

Bijan

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: aldehydy, šeřík, kosatec, bílá růže, ylang-ylang

SRDCE: konvalinka, vetiver, bílá čokoláda
ZÁKLAD: pižmocedr

  • 12.05.14

Tělová, hřejivá, krémově-pudrová vůně postavená na květinách s dotekem bílé čokolády, decentně sladká a uklidňující…v první fázi. Následně čokoláda zmizí a na řadu přijdou Zuhoorovské fialky, je jich čím dál tím víc a výsledkem je spíše chladnější, nepříliš sladká fialková vůně.
Na někom může parfém vyznít trochu synteticky, na někom vůbec, to už musíte vyzkoušet. Nude je v každém případě velmi zajímavým počinem, který stojí za pozornost.

Nahlásit
  • 21.10.11

Zajímavá vůně oscilující mezi závanem staroby a moderní nasládlou krémovkou. Výrazné jsou bílé květiny, ale nic opojného, myslím že se sem hodí příměr k šátku, který nevlaje, ale způsobně leží složený v koutě. Mírný aldehydový start, pak nasládlá bílá růže, trochu svěžesti od konvalinky a všechno tohle dohromady jako bílá voňavá pěna. Zkouším déle a začíná se mi líbit víc a víc, jemně krémově čokoládová, skoro jako bílá čokoláda Lindt, co se rozpouští na jazyku, upřímně říkám, u Bijanů bych tohle nečekala, hodně povedená vůně. Rozvíjí se trochu do hořka (cedr) a postupně krotne a mizí zcela nesladká. Výdrž střední.

Nahlásit

Hodnocení parfému Bijan Nude for Women

Líbí se mi (14) 74%
 
Neutrální (3) 16%
 
Nelíbí se (2) 11%

Reklama


Reklama

TOPlist