Jaïpur Bracelet (Boucheron)

Dámská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

petitgrain, fialkové lístky, verbena, bazalka, hyacint, konvalinky, cypřiš, kosatec

Parfuméři:

Benaïm, Carlos

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Boucheron Jaïpur Bracelet od uživatelek 90 hodnocení

Líbí se (62)
69%
Nelíbí se (7)
8%
Neutrální (21)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Boucheron Jaïpur Bracelet - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních

Vlastnosti vůně Boucheron Jaïpur Bracelet

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Boucheron Jaïpur Bracelet od uživatelek

Recenze Boucheron Jaïpur Bracelet


02.12.16

Šmankote jak začít? Snad tak, že tohle byl návrhářský ústřel kdoví kam.. Teda aspoň ten začátek, který musí zákonitě většinu zákaznic odradit… Vůně samotná naprosto nekoresponduje s flakonem, který dává tušit, že vůně bude jemná, krémová, pudrová s kapkou kosatce (že by nápověda ve fialovém víčku??).. Chyba lávky vážení, tohle je nářez.
Tak za prvé: první hodina je chemicky odporná (nevím jak líp to vyjádřit), ale naštěstí štiplavá chemie z kdovíčeho po cca hodině ustoupí (naštěstí, protože tenhle začátek to vážně kazí) a nejvíc cítím konvalinky posypané pudrem a zakápnuté právě fialovým kosatcem…
Všude čtu jak je podobní Diorově Pure Poisonu… Je, vážně je, ale snad jen v tom propletenci konvalinek s kosatcem. Pure poison je o dost ostřejší, štiplavý zůstane bohužel o dost dýl… vyhraněnější, osobitější… Tohle je víc uhlazené, víc krémové, prostě: víc nositelné…
Na tuhle vůni si prostě musítě nějaký čas zvykat a rozhodně si ji nepořizujte na slepo, tohle není vůně „pro každého“… Ale krásná je, to ano. Hlavně po rozležení je úžasná. Nechte jí čas, zaslouží si to… A je rozhodně na zimu. Alespoň pro mě. V létě si tu pudrovou dusivost s omamnými konvalinkami vůbec neumím představit.23.08.12

Boucheron Jaipur Bracelet je vůně, která je elegantní, výrazná i něžná a působí velmi žensky. Výrazné bílé květiny, pudrovost, výborná výdrž a krásný flakónek jsou každopádně předností toto parfému, to co mi ovšem vadí je silná podobnost s vůni Pure Poison od Diora. U Boucheronu vnímám snad jen větší „lehkost“ u tak celkem plné bílé květinovky, ale myslím, že většina populace by tyto dvě vůně měla problém podle přičichnutí odlišit. Nedalo mi to a hledala jsem tvůrce této vůně, kterým je Carlos Benaim a jakou náhodou tento stejný nos je i tvůrcem vůně Pure Poison. Tak tedy nevím - jedna možnost je, že už došly tvůrcům nápady, druhá - prodávají se ověřené vzorce, jen se vůní dá jiný název a flakón, složení se mírně reformuluje a je nová vůně na světě.


15.05.12

Nejdřív ta dobrá část: Druhý den ráno konvalinky na kůži stále drží, už měkce zapudrované, ale čisté. I v poledne tam ještě jsou, dál už jsem nezkoumala. Výdrž každopádně slušná. A konvalinky s hyacintem jsou zvonivě průzračné, kvalita materiálu nepochybná.
A teď to horší – Boucheron se opravdu vydal novou cestou za hledáním nových (=mladých) zákaznic. Přitom evidentně firma předpokládala, že flakony Boucheronu měly na poličkách už jejich matky a že se tedy dcerky, parfémově dobře edukované a vybíravé, nespokojí s kdečím. Nabízí jim nekřiklavé konvalinky s tlumeným ovocným podkladem a s dlouhou výdrží.
Zpočátku je cítit jen osamocený hyacint, překrytý moučnatým ovocem se sladkým dřevem. (Z paměti jsem vylovila jedinou vzpomínku na něco reálného, co tak možná vonělo – měkký svatojánský chléb.) Po nějaké chvíli, u mě po čtyřech hodinách, se konečně ukážou lesní konvalinky a jsou líbezné. Vůně se čistí od sladkosti, i jedlý tón slábne. Pak už se celé hodiny děje jediné - kytky, nejdřív svěží a chladné, se pomalu rozpadají do pudru. A ten drží a drží.

Komentáře Boucheron Jaïpur Bracelet

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Boucheron Jaïpur Bracelet

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist