Rockmantic (B.U.)

Dámská vůně
Rok:

2010

Složení (neověřené)

HLAVA: pomeranč, mandarinka, jablko
SRDCE: frézie, růže, pivoňka, maliny
ZÁKLAD: cedr, vanilka

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny B.U. Rockmantic:

Hodnocení parfému B.U. Rockmantic od uživatelek 34 hodnocení

Líbí se (21)
62%
Nelíbí se (5)
15%
Neutrální (8)
24%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém B.U. Rockmantic - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejhorších vůních

Recenze B.U. Rockmantic


15.04.16

A zase jedna květinová slaďárna. Cvrnkla mne do nosu zvláštní sladkou, teplou, hebkou jemností, jako když po tváři přejede plátek růže, ovšem ve vteřině tu hebkost a jemnost dohnal zbytek a přísahám, že netuším, jestli to na mne působí až tak geniálně /na drogerku/ harmonicky, nebo jestli je to rozladěné, až to bolí. Po několikátém přičichnutí už je to zase jednou palba hlava nehlava, mlátí se tu sladké citrusy s malinami, do toho mi tam cosi evokuje dřevo, což mne na parfémech docela vadí…moji oblíbenci mandarinka a růže si celkem překvapivě dobře notují. Vůně je rozhodně zvláštní a pro mne opravdu rozporuplná - řekla bych „výrazná, ale přitom tlumená“ - má sice atributy výrazné voňavky, když ji cíleně zkoušíte, ale přitom jakoby ji někdo přivřel pod pokličku…


23.12.12

Začátek je dost těžký. Pomeranč a mandarinka i s hořkými jadérky. Vůně se rychle mění do svěží květinovosti. Nejvíce se mi líbí konec, velmi jemný a romantický :-) Vznešená růže s cedrem a maliny ve sladké vanilce. Výdrž střední. Pěkná a zajímavá lehká vůně :-)


08.02.12

Rockmantic vás hned na začátku zahalí do vůně růže a cedru. Růže dominuje, a tak to zůstane od začátku až do konce. Postupně se přidají i další květiny - frézie a pivoňka, ale jenom poskrovnu, růže je nenechá vyniknout. Na konci květiny zmizí docela a růži doplní vanilka. Jedinou slabinou touto vůně je její slabá výdrž. Doporučila bych ji milovnicím růže ve všech podobách. Cena je velmi příznivá a svádí ke koupi, ale já jsem zatím odolala. A vy?

Komentáře B.U. Rockmantic

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a B.U. Rockmantic

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist