Burberry Summer for Women 2013 (Burberry)

Dámská vůně
Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: citrusy, granátové jablko
SRDCE: frézie, konvalinka, růže
ZÁKLAD: dřevité tóny, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Burberry Burberry Summer for Women 2013

Ada

Co bych vám řekla o letošních letních limitkách Burberry? Ach jo. Nekupovat. Nevšímat si jich. Nechte je prostě ležet v regále a nemrhejte cenným místem na rukách, které můžete využít pro testovací střiky něčeho zajímavějšího. Proč si kupovat x-tou variantu na nudné svěží téma jen proto, že má na sobě lákavou značku? Dát vám tohle někdo v obyčejném flakonu, ani si toho nevšimnete.

Dámská verze začíná citrusově a rozvine se, dá-li se tomu tak říkat, do přibližně broskvového nebo jahodového nebo možná nějakého úplně jiného bonbonu. Prostě z toho voní nějaké generické ovoce a generická květina. Podle složení by to mělo být granátové jablko, ale… ne, fakt ne.

Pánská verze začíná citrusově a po několika štiplavých minutách se promění v něco tak strašného, že i slovo „generikum“ by se mohlo urazit, kdybych ho použila. Podle složení bych měla cítit mátu, jalovec a tymián na dřevitém základu, to vše zřejmě obloženo ledem, prostě úžasná představa - jenže cítím calon, calon a zase calon. Calon je chemická vonná látka, která připomíná směs zelené kůry melounu, okurky a mořského vánku, ale sama o sobě nevoní rozhodně tak hezky, jak by se z popisu mohlo zdát. Hezká je až ve vhodné směsi, což ovšem pánská Burberry pro rok 2013 není. Ta je cítit jako mix maximálně tří nejlevnějších chemek používaných v pánských parfémech, je nudná, slabá, nemá žádný vývoj, nevoní mužně, nevoní ani použitelně pro ženy, zkrátka škoda lihu a skla.

Hodnocení parfému Burberry Burberry Summer for Women 2013 od uživatelek 25 hodnocení

Líbí se (14)
56%
Nelíbí se (3)
12%
Neutrální (8)
32%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Burberry Burberry Summer for Women 2013


17.07.14

Příjemná letní vůně plná květin, svěžesti a lehkosti. Citrusy v ní nejsou patrné skoro vůbec, zato květiny cítím velmi dlouho a velmi intenzivně.
Velmi často jsem četla, že špatně drží: za mě musím však říct, že drží velmi dobře a cítím i po celém dni. Zpočátku je výrazná, ale postupem času se rozvine v květinovou náruč s dřívkovým základem, který je velmi příjemný a zajišťuje dlouhou výdrž.
Mě se prostě tahle vůně líbí, protože se na mě rozvoní do čista, až mýdlově. Až trošku škoda, že se jedná jen o limitovanou vůni.


22.05.13

Vůně je typicky letní, přesně jak ji popisují v eshopu - léto na zahradě. Zpočátku je citrusová, později se začnou klubat květiny, zřetelně cítím konvalinky a frézie. Zachytávám podobné tóny jako v Light Blue, kterou nemusím, ale naštěstí jsou jen okrajové. Asi po 2h citrusy doznívají a zůstává jemná květinkovo pižmová stopa. Ta vydrží ještě tak 1-2h a potom je vůně fuč. Ale na léto je fajn, lehká, neobtěžující, takže ano!

Komentáře Burberry Burberry Summer for Women 2013

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Burberry Burberry Summer for Women 2013

Nový článek:

4 důvody, proč být vděčná za mastnou pleť

 

Bez pudru nedáte ani ránu a lesklé čelo vás straší i ve snu? Nezoufejte. I když vás sem tam trápí nějaký ten pupínek, mastná pleť má i řadu výhod. Zejména po třicítce pak budete za mastnou pleť ještě rády.

Celý článek »
TOPlist