Bvlgari Pour Homme Soir (Bvlgari)

Pánská vůně
Rok:

2006

Složení (ověřené)

živý čaj darjeeling, papyrus, ambra, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir:

Hodnocení odbornice: Recenze Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir

Ada

Od Bvlgari pour Homme Soir jsem čekala něco na způsob původní Bvlgari pour Homme nebo Extrême. „Soir“ znamená večer a z toho vyplývá, že jde o vůni určenou pro večerní příležitosti; tomu odpovídá i její charakter, je sladší a svůdnější. A opět mi přijde celkem unisexová, ještě víc než Pour Homme, která není tak sladká. Některé základní tóny má s Pour Homme a Extreme společné (takový ten čajově-dřevitě-pepřový základ) a doplňuje je o sladší ambrovou příchuť, ne nepodobnou vanilkové pánské Code nebo hebké Eau Parfumée au Thé Rouge. Zachovává si ale svěžest a lehkost bergamotem ochuceného indického čaje.
Zatímco Pour Homme mě nijak extrémně nenadchla, Soir je krásná, sladce čajová vůně, kterou bych svému příteli koupila bez váhání.

Hodnocení parfému Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir od uživatelek 46 hodnocení

Líbí se (29)
63%
Nelíbí se (5)
11%
Neutrální (12)
26%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir04.07.11

Někdy se ke mě dostanou vzorečky pánských vůní ani nevím jak. Co si budeme povídat, zaměřuji se spíše na dámské. I mezi těmi je často těžké najít nějakou perlu a o to těžší je to mezi pánskými.

Standardní svěží začátek á la pocukrovaný citrus. Pak se vůně hodně stáhne a není skoro cítit. Vystupuje trochu ten papyrus, bohužel však k tomu poměrně dost pižma… Málem jsem chtěla napsat, že jakoukoli stopu po čaji postrádám, ale v tu chvíli se čaj objevil. A mě zároveň potěšilo, že vůně si neprojde všemi třemi fázemi za 3 minuty.

Čaj je tam příjemný, suchý a jemně sladký, tak na mě aspoň darjeeling v hrnečku působí… V kombinaci s ambrou se pak pěkně rozleží. Je to taková (chtěla jsem napsat „teple mužská“, ale nerada bych, aby to bylo špatně pochopeno) hřejivá, svůdná a rozhodně mužská spíš než chlapecká. V této fázi jde najednou zase mnohem více do prostoru… ovšem ty hřejivé tóny jsou najedou zase pryč a působí to na mě poněkud prvoplánově a trošičku lacině „hle, jsem lovec na lovu, třeste se sukně všechny“.

Střední fáze je velmi krásná, ale počátek a konec mě tedy příliš neoslovily. Důležitější ovšem je, jak to bude vonět na muži, protože o odlišnosti chemie nemůže být ani řeči. Na mě voní takto.

Komentáře Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist