Eau Parfumée au Thé Blanc (Bvlgari)

Unisex vůně

Nejlepší ceny Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc:

Hodnocení odbornice: Recenze Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc

Ada

Velmi svěží a přitom celkem jednoduchá vůně bez nějakých větších čajových výstřelků. Jediným výstřelkem je suchá, čajově dřevitá nota v základu, o kterou se nekomplikovaná pronikavá svěžest zbytku zarazí a nerozletí se všude kolem. Když z vůně vyprchá svěžest, zůstane převážně právě tato suchá část, která ze všeho nejvíc připomíná vůni suchého čaje. Jsou z ní cítit i zajímavé kořeněné podtóny.
Thé Blanc se dá nosit i v teplém počasí, ale s opravdu horkým opatrně, není typicky citrusově svěží a její suchost je aspoň mně osobně v horku už nepříjemná. Vůně se prodává jako unisexová a podle mého názoru je opravdu použitelná pro obě pohlaví, nemá však typický pánský základ a nehodí se proto pro konzervativní muže.

Po delší době: Thé Blanc jsem si koupila víceméně naslepo a její neotřele svěží vůní jsem byla příjemně překvapena. Jistou dobu jsem ji nosila, ale pak jsem si všimla, že ji používám stále méně. Právě ta čajová suchost, která se mi původně líbila, se mi omrzela. Mám ráda vůni čaje, hotového i suchého, ale chci si přivonět jen občas, ne jí vonět pořád. Po vypotřebování zhruba jedné třetiny proto flakón nakonec změnil majitelku.

Hodnocení parfému Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc od uživatelek 152 hodnocení

Líbí se (111)
73%
Nelíbí se (6)
4%
Neutrální (35)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc - umístění v žebříčcích uživatelů

4x v nejlepších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc


08.03.13

Eau Parfumée au Thé Blanc rozhodně není typický Bvlgari. Je to vůně čistoty, kde typická BLV suchost nahradila suchost jemně svěží. Nejprve intenzivně zavoní pomerančové květy a pak přijde hladké sklouznutí do mého oblíbeného bílého čaje s jasmínem. Jakoby se člověk právě natřel luxusním tělovým krémem. Vůně drží při těle, ucítí ji jen ten, komu dovolíte se přiblížit, je uklidňující, konejšivá a intimní. Davy s ní neoslníte, ale může se stát vaším blízkým přítelem, se kterým budete trávit volný čas.


28.03.12

Je horké letní ráno, vzduch se ani nehne. Po probuzení si dávám studenou sprchu a pak nastane ten ten pravý čas sáhnout na poličku pro osvěžující au Thé Blanc. Pár minut po bytě chodím oblečená jen v tomto lehounkém bílém závoji a užívám si ten příval energie a svěžesti. Obleču bílé kraťásky, hedvábnou košili a do kabelky přihodím tento energizer.
Pro mě asi nejzdařilejší počin této značky, kterému jsem věrná už několik let. A to i přesto, že upřednostňuji spíše sladší, ovocné a květinové vůně.
Zvláště v letních měsících zaznamenávám jeho zvýšenou spotřebu. Reakce okolí jsou vždy pozitivní.15.11.11

Zpočátku svěží čaj, ale svěžest hodně rychle přešla do jemně nahořklé suchosti - výsledkem je kombinace suchý čaj + seno. Naprosto neobtěžující vůně pro denní nošení.

Komentáře Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist