Mon Jasmin Noir (Bvlgari)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

konvalinka, arabský jasmín, pižmový nugát, dřevo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Bvlgari Mon Jasmin Noir:

Hodnocení odbornice: Recenze Bvlgari Mon Jasmin Noir

Ada

Mon Jasmin Noir jsem už zkoušela dvakrát, po první letmé zkoušce mě zaujala, a tak jsem se na ni zaměřila ještě jednou. Jasmin Noir v tmavém flakonu zřejmě hodně z vás zná, soudě podle množství přidělených bodů (kladných i záporných) a podle hustoty jejího výskytu na vašich poličkách. Mon Jasmin Noir také stojí za to znát, i když intenzity Jasmin Noir nedosahuje. Je to umírněnější, přesto stále zajímavý parfém.

Začátek je silnější, plný jasmínu a pačuli. Hodinku dvě si užijete výrazných krémových bílých květin s dřevitými tóny a pačuli; potom vůně zjemní a čeká vás jasmínový krém s nugátem. Jak hodně budete ten nugát cítit, to záleží na vašem nosu - já jsem ho cítila HODNĚ. Nechybí ani jemný hřejivý pudr. Kvůli tomuto květinově - gurmánskému základu stojí za to zkoušet Mon Jasmin Noir na ruce a počkat si.

Hodnocení parfému Bvlgari Mon Jasmin Noir od uživatelek 214 hodnocení

Líbí se (142)
66%
Nelíbí se (16)
7%
Neutrální (56)
26%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Bvlgari Mon Jasmin Noir - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Bvlgari Mon Jasmin Noir

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Bvlgari Mon Jasmin Noir od uživatelek

Recenze Bvlgari Mon Jasmin Noir


01.05.15

Voči Bvlgari skutočne nemám nič, ale od tejto vône som očakávala viac. Podľa názvu vône by som čakala sladučký jazmín - doplnený bielymi kvetmi. Po nanesení vône som však cítila iba mierny náznak jazmínu a celá vôňa na mňa pôsobila jednoliato, ťažkopádne a silne mi pripomínala plastelínu. Záver vône bol na moje prekvapenie príjemný a jemne nahorkastý s drevitou príchuťou. Nie že by sa mi vyslovene nepáčila, ale chýbala jej plnosť. Preto je moje hodnotenie neutrálne.


19.11.11

Velmi povedená vůně. Jsem velkou fanynkou Jasmin noir, tak jsem se obávala, jak další verze dopadne. Na nowsmellthis jsem četla velmi odsuzující recenzi, tak jsem byla na tento Mon Jasmin noir velmi zvědavá a připravená na všechno. Překvapila mě, jak je povedená, podmanivá, ale tak akorát, harmonická, záhadná, neprvoplánová.
Jasmin noir byla pro mě vůně na slavnost, do divadla, ale Mon Jasmin noir se hodí i na všední den - tedy né úplně do kanceláře, ale pro zvláštní chvíle, kdy chcete být trochu tajemnou.
Pro mě po dlouhé době podařená vůně, kterou bych chtěla nosit.29.07.11

Když jsem jej poprvé očichala tak jsem stále měla pocit, že tohle už jsem někde cítila ale ne a ne si to vybavit, dnes dorazilo celé balení takže při důkladné zkoušce mě napadla ihned podoba s pánských Gucci pour Homme II - modrá kostka, ten se mi strašně líbí, není tedy divu, že se mi líbí i Mon Jasmin Noir, začátek JN je ovšem trošku víc gurmánský, jako by do něj přidali trošku sladké mléčné moučky z Bois Farine od L´artisana.05.07.11

Název naprosto oprávněně odkazuje na Jasmin Noir - ovšem nejedná se o žádnou odnož, ale o samostatnou vůni se znatelnou „přidanou hodnotou“. Společným prvkem je jasmín a uhlazené santalové dřevo. „Přidanou hodnotou“ jsou gurmánské tóny jak vystřižené (hlavně na začátku je ta podobnost hodně patrná) z BVL Notte. Zjednodušeně by se dalo říct, že jedním z rodičů je alienovský jasmín a druhým někdo z rodiny BVL Notte.06.05.11

Nelíbí se mi tuctový ovocný začátek. Nelíbí se mi, že jsou v této směsici zamíchané konvalinky, které jsou podle mě totálně mimo mísu. Nelíbí se mi výdrž (oproti Jasmin Noir EDP naprosto mizerná - stěží čtyři hodinky). Líbí se mi flakonek, který je přímo rozkošný. Mon Jasmin Noir není žádný převratný objev, je to lehce květinově gurmánská vodička, Jasmin Noir pro holky. Myslím, že jako odnož to není špatné, elegance a provokativnosti Jasmin Noir nedosahuje ani náhodou, ale flakonkem i vyzněním vůně svou roli plní bezezbytku. Nejsem v úžasu, ale příjemná a milá vůně to je. Bude to davovka.

Komentáře Bvlgari Mon Jasmin Noir

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Bvlgari Mon Jasmin Noir

Nový článek:

Do rovna! Netrapte vlasy při žehlení, aby vám nevypadaly jako mně

 

My ženy chceme to, co nemůžeme mít. A protože mou silnou doménou je logika a jmenuji se navíc Kudrnová, vždycky jsem chtěla krásně rovné vlasy.

Celý článek »
TOPlist