Omnia (Bvlgari)

Dámská vůně
Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, šafrán, zázvor, kardamon, černý pepř
SRDCE: čaj masala (hřebíček, skořice, muškátový oříšek, mléko z indické mandle), lotosový květ
ZÁKLAD: bílá čokoláda

Parfuméři:

Morillas, Alberto

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Bvlgari Omnia:

Hodnocení odbornice: Recenze Bvlgari Omnia

Ada

„Čajové“ vůně od Bvlgari jsou specifické a tahle není výjimkou. Je to vůně „chuťová“, obsahuje složky, které jsme zvyklí potkávat spíš v kuchyni, a pomocí chutí ji lze také nejsnáze popsat. Základem představy nechť je svěží, čirá vůně černého čaje (konkrétně Darjeelingu). Trochu ho přikořeňte zázvorem, kardamomem a hřebíčkem; a teď to celé zjemněte douškem smetany. Můžete si představit i bílou čokoládu, uvedenou ve složení, ale odmyslete si její ulepenost Po rozvinutí odhalíte v Omnii ještě velmi nenápadný ovocný tón - mně připadal jako vůně čerstvě natrhaného červeného rybízu. Pozor, tu vůni musíte znát, je totiž úplně jiná než kyselá vůně rybízové marmelády! Jestli vás po přečtení seznamu všech těch dobrot napadne slovo „koktejl“, nejste daleko od pravdy. Bohatý, chutný koktejl těch nejlepších dobrot.
Omnia je vhodná řekla bych pro každý věk, jen si ji neumím představit na opravdu mladé holce. Ideální pro rozkošnické typy. Byla bych s ní opatrná na cestování, je opravdu specifická a výrazná způsobem, který ne každý žaludek v pohupujícím se autobusu snese.

Po delší době: láska k Omnii byla prudká, ale krátká. Labužnické vůně mám ráda a Omnia mi kombinací čaje, smetany a koření učarovala. Nadšeně jsem se jí voněla, kamkoli jsem se hnula. Nakonec se mi stalo osudným to, před čím varuji v závěru minirecenze - cesta plným vlakem za teplého dne. Omnia mi nějak zkysla a cestu jsem přežila jen s velkým sebezapřením, bylo mi z ní zkrátka nevolno. Asociace, která se vytvořila, byla bohužel velmi pevná a přes veškeré snahy jsem už Omnii nosit nemohla. Máte-li slabší žaludek a přitom se vám líbí labužnické vůně, noste je velmi opatrně.

Hodnocení parfému Bvlgari Omnia od uživatelek 195 hodnocení

Líbí se (121)
62%
Nelíbí se (21)
11%
Neutrální (53)
27%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Bvlgari Omnia - umístění v žebříčcích uživatelů

10x v nejlepších vůních
4x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Bvlgari Omnia25.12.11

Gurmánská vůně - přehlídka jemných dobrot, z nichž vyniká zejména hustá smetana, koření a černý čaj. Vše je lemováno pižmem. Připadá mi ovšem taková vytrvale jednotvárná.....


24.10.11

Opravdu zvláštní, netuctová vůně. Zpočátku jsem cítila hořké pomeranče se zázvorem. Pak pomeranče ustoupí a cítím směs koření - asi jako když vstoupím do krámku s kořením. Po čase jde vůně i trochu do smetanova. Čaj mi tato vůně moc nepřipomíná a když, tak jedině zázvorový.


11.09.08

Tuto vůni jsou vyzkoušela v parfumérii na kůži, vydržela neuvěřitelně dlouho a celou dobu voněla velmi zvláštně. Voní mi totiž úplně, ale úplně stejně jako moje oblíbené brazilské víno Miolo Late Harvest Terranova. (Upozorňuji, že se jedná o hodně netypické víno lisované ze sluníčkem vysušených hroznů. Rozhodně se nedá říct, že by Omnia voněla jako „nějaké víno“).
Popis Terranovy najdete zde: http://www.brazilian-wines.com/…s/detail.asp?… a voní prý takto: Ve vůni se snoubí odrůdové aroma muškátových hroznů příjemnými s tóny tropického ovoce, hrozinek a dotykem barikového sudu.

Nevím, jestli bych si Omnii troufla nosit, protože hranice mezi vůní vína a odporným kyselým zápachem je velmi křehká, ale rozhodně si opatřím miniaturku na „takové to domácí čuchání“.

Komentáře Bvlgari Omnia

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Bvlgari Omnia

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist