Amor Amor In Flash (Cacharel)

Dámská vůně
Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: červené jablko, meruňka
SRDCE: jasmín, skořice
ZÁKLAD: santal, karamel

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Cacharel Amor Amor In Flash od uživatelek 21 hodnocení

Líbí se (15)
71%
Nelíbí se (1)
5%
Neutrální (5)
24%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Vlastnosti vůně Cacharel Amor Amor In Flash

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Cacharel Amor Amor In Flash



28.04.13

Vůně Amor Amor má již tolik verzí, které mi přijdou většinou natolik podobné, že se mi tuhle nechtělo ani testovat v domnění, že jde o nějakou „letní“ limitku než jsem si všimla, že letní limitka vyšla taky ale tohle je tedy něco jiného a za otestování to tedy stálo. Začátek je velmi šťavnatý, ovocně-meruňkový, možná ucítíte citrus, mandarinku a nahořský tón bergamotu ale za chvíli se vůně prolne karamelem a skořicí a taky hodně zesládne. V srdci je možné cítit i jasmín ale celkově se line vůně než květinovým tak spíše výrazně gurmánským směrem. Skořice je jemně pikantní, celou vůni dokresluje santal a skoro bych řekla, že základ působí vanilkově ačkoliv vanilka ve složení není. Podle mého názoru tento Amor působí velmi teplým dojmem, proto mám pocit, že tato vůně bude spíše mnoha lidem připadat vhodná na podzim a zimu, takže vydání této vůně na jaro mi přijde poněkud nešťastné. Typově mi evokuje vůně jako Prada Candy nebo Manifesto od YSL.

Komentáře Cacharel Amor Amor In Flash

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cacharel Amor Amor In Flash

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist