Amor Amor Sunshine (Cacharel)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (neověřené)

meruňka, růžový grapefruit, mandarinka, bergamot, pivoňka, tiaré, pižmo, santal, vanilka

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Cacharel Amor Amor Sunshine

Ada

Při zkoušení Amor Amor Sunshine se dostavilo hotové dèja vu. Konkrétně ze včerejška, kdy jsem testovala vůni Night Life by Esprit. I tu jsem vzhledem k označení za letní edici pokládala za svěženku a pak jsem se divila, když se mi na ruce rozložila do vanilkova. Test Amor Amor Sunshine dopadl podobně. Vůně je označena jako letní limitovaná edice, ale nejde o letní svěženku. Ostatně vzhledem k tomu, že Amor Amor je letní svěženka, nemělo by asi smysl vyrábět další svěží verzi.
Na začátku jsou si obě verze trochu podobné. V recenzi na Amor Amor jsem mluvila o šťavnatém ovoci zalitém vanilkovým krémem a Sunshine měl také takové tendence, ale chladný vanilkový krém se pomalu měnil v teplý, začínal chutnat po čokoládě a po karamelu a ke všemu se do něj vkradla teplá vůně tiaré a orchideje. A plastelíny. Pokud se ztotožňujete s mými recenzemi, v nichž píšu o „vanilkové plastelíně“ - týká se to většinou levnějších vůní z drogerií - můžete se těšit, že ji v Sunshine ucítíte také.
Amor Amor Sunshine je zkrátka teplá, hodně sladká vůně, ovocně svěží je pouze ze začátku. V horku bych ji určitě nenosila, jestliže má jít o letní vůni, vzala bych si ji spíš v chladnější letní večer.

Hodnocení parfému Cacharel Amor Amor Sunshine od uživatelek 10 hodnocení

Líbí se (4)
40%
Nelíbí se (5)
50%
Neutrální (1)
10%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Cacharel Amor Amor Sunshine - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejhorších vůních

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Cacharel Amor Amor Sunshine

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cacharel Amor Amor Sunshine

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist