Scarlett (Cacharel)

Dámská vůně
Rok:

2009

Složení (ověřené)

čajové lístky, citron, hruška, jasmín, pomerančový květ, zimolez, bílé pižmo, santal

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Cacharel Scarlett

Ada

Scarlett od Cacharelu na první pohled upoutá zvláštním flakonem. Je obalený v matném bílém plastu, v němž je vylisovaný krajkový vzor; nevzpomínám si, že bych někdy držela v ruce něco podobného. Hned mě napadlo, jak krásná by byla limitovaná edice vyvedená v bílém porcelánu - tu bych si snad koupila jen kvůli obalu.
Uvnitř bílého flakonu je bílá vůně. Už složení napovídá, že tomu tak asi bude - jasmín, pomerančový květ, zimolez - ještě bych snad přidala špetku konvalinky, kterou jsem ve vůni cítila. Soudě podle složení to ale má být spíš zimolez, jedna z méně opojných bílých květin s výraznými zelenými podtóny. Základ je nenápadný, ovoce a citrusy se hned na začátku víceméně ztrácejí a zůstává po nich umírněná svěží příchuť. Scarlett je lehká, mírně opojná bílá vůně, mezi ostatními cacharely patří k těm univerzálně snesitelnějším.
Po nějaké době se Scarlett rozvoní do bílé krémové vůně. Mám skoro pocit, že v Cacharelu použili podobnou základní kompozici jako do Noa Dreams, jen ji pro každý parfém zpracovali jinak. Scarlett proto určitě doporučuji i milovnicím krémovek, které zároveň vyhledávají bílé květiny.

Hodnocení parfému Cacharel Scarlett od uživatelek 121 hodnocení

Líbí se (59)
49%
Nelíbí se (26)
21%
Neutrální (36)
30%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Cacharel Scarlett - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Cacharel Scarlett


18.10.09

Cacharel má styl. A i když je nejnovější parfém Scarlett jemně květinový a líbivý (až mainstreemově), je to vůně vcelku vydařená.
První přičichnutí vás přenese na orosenou květinovou zahradu za červnového rána. Hlava parfému je díky rozemnutým čajovým lístkům velice svěží až průzračná, lehounká a čistá, s nádechen zeleně.
Po půl hodince jsem cítila jasmín a mléko, vůně začala být krémově hebká, připomínala koupel v luxusních lázních a hedvábné polštáře.
Medově santalový základ je rozhodně zajímavý, hřejivý a mazlivý.
Scarlett je záležitost pro romantické ženy, které jsou rády dobývány. Ideálně se hodí k vyčesaným vlasům, střevíčkům na podpatku, rozevlátým sukním a tajuplným úsměvům:)

Komentáře Cacharel Scarlett

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
Jitka77
Nevyléčitelná závislačka 1120 příspěvků 06.10.15 22:20

První závan čaje s citronem je velice příjemný a nezlobila bych se, kdyby u něj zůstalo. Během pár minut ale vůně zesládne a zbělá. Bílé květiny, vyvážené, lehce elegantní, lehce romantické. Trochu jsem se bála konvalinky, kterou ve větším množství nemám ráda, ale tady se chová velmi krotce, vlastně je těžké ji rozpoznat.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 8 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Vložit nový komentář

Uživatelé a Cacharel Scarlett

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist