CK In2U Her (Calvin Klein)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (neověřené)

listy červeného rybízu, sicilský bergamot, šumivý nápoj z růžového grapefruitu, cukrová orchidej, bílý kaktus, červený cedr, neónová ambra, vanilkové suflé

Parfuméři:

Benaïm, Carlos

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Calvin Klein CK In2U Her:

Hodnocení odbornice: Recenze Calvin Klein CK In2U Her

Ada

CK IN2U („cé ká intu jů“) je pěkná vůně. Až mě to překvapilo, člověk od těchhle limitek většinou moc nečeká, ale CK IN2U mě spolu s CK One, vyzkoušenou ve stejný den, navnadily na další „lahvové“ calvinovky. Zdá se, že by se Klein měl držet právě jich a nepokoušet se o „velké parfémy“, protože Eternity, Contradiction či Escape jsou prapodivné vůně, ne sice ošklivé, ale zvláštní, do mainstreamu jako by moc nezapadaly a výjimečné originály to také nejsou. Ale uvidíme, zatím jsem toho z řady cK neotestovala tolik.
CK IN2U je citrusová vůně, svěží, bez sladkého ovoce, trochu do sucha. Rozvíjí se do něžné, pudrové (jako by v ní byla fialka) vůně, člověk má úplně chuť se navonět a jít se k někomu přitulit. Je svěží a zároveň hřejivá. V základu obsahuje vanilku, ale není jí tolik, aby vůni nějak přesladila.
Toho divokého složení se nebojte, IN2U je prostá a milá vůně. Dneska se to holt dělá tak, že se smíchá několik syntetických vonných látek, potom si k vůni sedne nějaký chytrák a začne vyjmenovávat, co tam všechno zhruba cítí. Propagační oddělení k tomu dopíše nějaké to suflé a neóny a takhle to dopadne.

Hodnocení parfému Calvin Klein CK In2U Her od uživatelek 320 hodnocení

Líbí se (204)
64%
Nelíbí se (35)
11%
Neutrální (81)
25%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Calvin Klein CK In2U Her - umístění v žebříčcích uživatelů

5x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Calvin Klein CK In2U Her

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Calvin Klein CK In2U Her


19.12.16

Léto! Čas, kdy jsou pro mě všechny sladké vůně tabu a v tropických dnech na mně téměř žádná nedrží. Toto však nemohu říct o CK In2U Her. Již několik let je mou věrnou letní společnicí. Opakovaně jsem se pokoušela vyměnit ji za jinou, ale marně, pokaždé se s pokorou vrátím. Vůně se otevírá šťavnatou a jemně nahořklou kombinací bergamotu a grapefruitu, jako ledová sprcha, která Vás po ránu zahalí aurou svěžesti a nastartuje tělo do dalšího horkého dne. Postupně se začne přidávat velmi jemná ovocná složka, že by černý rybíz? Nevím jistě, ale tento nádech dělá vůni tulivější. Cedr dodá jistou bylinnost a suchá vanilka se prolíná všemi fázemi. Výdrž je na „svěženku“ vskutku ohromující - přes 5 hodin. Tato vůně je pro mě LÉTO!


22.12.14

Tak jsem se dneska ráno navoněla mojí oblíbenou letní polévačkou. Několik dní marodím a napadlo mě, že chladivá In2U Her bude trochu pacifikovat můj rozpálený krk. A také jsem byla zvědavá, jak tato vůně, kterou mám mnoho let spojenou s létem, horkem a pobytem někde na pláži, obstojí v zimním počasí. A dala jsem si závazek - nekouknu se, jaké složení je uváděno. Přiznám se - mám někdy trochu mindrák (i když nepatrný), jestliže z vůně cítím něco zcela jiného, než bych měla! Takže jsem čichala a zaznamenávala. Nástřik - citrusový příval. Kyselý, chladivý, vnímám hořkost kůry. Po asi deseti minutách kyselost trochu ustupuje, malinko cítím nesladkou vanilku. Trochu ovocných tónů - rybíz?, angrešt? Zhruba do hodiny se přidává jemný dřevitý podtón, citrusy jsou teď jakoby ukázněně v pozadí. Jejich čas ale znovu nastane - po několika hodinách se vůně jemně vznáší kolem mě (no to je ale klišé!) a ze všeho nejvíce mi připomíná sklenici domácí citronovky - vymačkaná šťáva smíchaná s cukrem a zalitá vodou.
Tak, a teď se podívám, co jsem měla cítit. Začátek dobrý - bergamot, grapefruit - červený, dejme tomu. Vida, rybízové listy. Cukrová orchidej, bílý kaktus - probůh, tady přiznávám mezery ve vzdělání, pokusím se vygooglovat, o co jsem přišla. Cedr - mohu odšktnout, vanilka v suflé také přiznána. Podpásovka na závěr - ambru beru a dodatečně přihazuji, ale neonovou? Neonové barvy jsou výrazné a křiklavé - oranžová, červená, zelená…, něčím zeleným či žlutým, ve tmě svítícím, byl také, pokud se nemýlím, natřen pes baskervillský, ale ambra…?!
Zpět k vůni - pěkná, dle mého názoru ideální na léto, sport, turistiku, hlavně pro milovnice nesladkých citrusovek. Určitě je akceptovatelná i v jiném ročním období. Její nevýhody - je to davovka, sice rozpoznatelná, ale nebudete mít jistotu, že si ji lidé budou spojovat právě s vámi.


19.06.12

Složení má tato vůně věru zajímavé. O to více mě zklamalo přivonění k ní. Ze začátku mi voní jako čistý ananas a připomíná mi Pumu I´m Going. Obě jsou po chvilce velmi protivné, to jejich kyselé šťavnaté ovoce mi po chvilce pěkně leze krkem. Po cca hodině se vůně rozvoní a vyniknou květiny, zvláště orchidej. Vůni v této fázi zcela opustí kyselost. Výdrž je podprůměrná. Nadchnout tato vůně může tak dvanáctiletou culíkatou holku, mě tedy ne.25.07.11

A ona je hezká. Fakt osvěžující. Citronově hladká vanilková našlehaná krémová pralinka.
Byla by na léto opravdu pěkná.
Velkou výdrž nemá…tak v rozmezí 2-3hod., ale to všechny, co dnes zkouším.
Takže ze složení kývám na ambru, vanilku, cukrovou orchidej (prostě kytka tam je, no), a proti nim to jiskří bergamotem, rybízem a šumivým grapefruitem. Mňam.
Ani ty bylinky a cedr v prostřední fázi nejsou k zahození.
Dostat ji, vynosím ji ráda.29.09.10

Podle složení jsem čekala leccos (was ist das „neónová ambra“?), ale dočkala jsem se celkem milého překvapení. Začátek je osvěžující - nakysle citrusový. Svěžest se ale pomalu ztrácela pod nástupem suchého rostlinstva (pravděpodobně rybízové listy uváděné ve složení) a nesladké vanilky. Konec je prakticky výhradně vanilkový - ale beze stopy sladkosti. Není to žádný zázrak ani výkřik originality, ale univerzální příjemná pohodová vůně. A s vanilkou která se hodí zejména do tepla.

Komentáře Calvin Klein CK In2U Her

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Calvin Klein CK In2U Her

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist