Reveal

Značka:

Calvin Klein

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: sůl, růžový pepř, černý pepř, bílý pepř
SRDCE: kosatec, pravá ambra
ZÁKLAD: vetiver, kašmeran, santalové dřevo

Parfuméři:

Chaillan Jean Marc, Jovanovic Bruno

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

od 20 Kč
od 29 Kč
od 160 Kč
od 487 Kč
od 584 Kč
od 817 Kč
od 923 Kč
od 590 Kč
  • 29.11.14

Calvin Klein - Reveal

Na tuto vůni jsem byl velice zvědav,a to jen proto že v ní má být Ambergris neboli pravá ambra z vorvaně…

Ačkoli v horních tonech má být sůl a tři druhy pepře je začátek velice svěží,něco jako osolená voda ne na špagety spíše mořská:))

To pravé rozčarování přišlo až se srdcem které voní jako mléčná vanilka,podobný identický tón cítím v mléčných sušenkách bebe (ty v tom modrým obalu) tuším že by tak měl vonět vanilin,navíc přislazeno kosatcem…po celou dobu je to až nepříjemně sladce vtíravé.
Ke konci je kašmeran,od čehož jsem očekával něco jako Alien,ale ten se nedostavil jen zjemní což už známe s podobných santalo vanilkových pižmovek:)

Výsledek je velmi rozpačitý je sice jemná,avšak drsná takže nic pro dámy co nechtějí být vidět.
Bude ideální na zimu do bílého kožíšku či krémově hnědého.

Nahlásit
  • 20.11.14

Bezprostředně po aplikaci Revealu jsem si řekla - hm, další CK vůně typu neurazí nenadchne. Musím přiznat, že jsem ovšem na začátku, a vlastně ani po několika hodinách, necítila složení výrobcem uváděné. Zprvu mě zasáhla nic neříkající sprška svěžesti, uváděný pepř trojí barvy ovšem ani náhodou. Spíše vodní tóny, trochu citrusy, jako když kolem vás projde někdo, kdo se právě osprchoval a použil nějaký mycí gel, vcelku nevtíravě vonící. Brzy to odeznělo a vůně výrazně zesládla. V této fázi už mi nebyla příjemná ani trochu - přiznávám ovšem moji averzi vůči prvoplánově sladce kořeněným vůním! Jak to nejvýrazněji popsat? Asi jako kdybych si na jednu ruku nasypala vanilínový cukr (žádná ušlechtilá madagaskarská vanilka!), na druhou směs koření do perníku a k tomu přikusovala štrůdl, mocně ochucený rozinkami a skořicí. Vůně drží i po umytí mýdlem a teplou vodou - v tomto směru může být výrobce spokojen. Za sebe znovu říkám nikdy, ale je možné, že tento pokus CK o další orientálku něčí nos ocení.

Nahlásit

Hodnocení parfému Calvin Klein Reveal

Líbí se mi (48) 53%
 
Neutrální (22) 24%
 
Nelíbí se (21) 23%

Reklama


Reklama

TOPlist