Baiser Volé (Eau de Parfum) (Cartier)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (ověřené)

HLAVA: pestík lilie
SRDCE: lilie
ZÁKLAD: lístky lilie

Parfuméři:

Laurent, Mathilde

Atributy:

lilie

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum):

Hodnocení odbornice: Recenze Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum)

Ada
Baiser Volé od Cartiera má velmi ostrý, zelený začátek. Ze zeleně záhy vystoupí lilie a konvalinky, které vyrůstají ze sladkého, vanilkově pudrového základu - oproti prudce zelenému začátku je to otočka o 180 stupňů. Orientální základ by měl být poctou vůni Le Baiser du Dragon, ze které prý Baiser Volé vychází.

Vůně bohužel není tak zajímavá, jak by se z popisu mohlo zdát. Proměna z rozšlapané trávy v pudr s vanilkovou vůní je nečekaná, překvapí vás však jen jednou. Před koupí proto Baiser Volé raději několikrát vyzkoušejte, ať máte jistotu, že se vám rychle neomrzí.

Hodnocení parfému Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum) od uživatelek 243 hodnocení

Líbí se (175)
72%
Nelíbí se (14)
6%
Neutrální (54)
22%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum) - umístění v žebříčcích uživatelů

13x v nejlepších vůních
3x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum)

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum) od uživatelek

Recenze Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum)


13.01.14

Úžasná vůně. Nejvíc mě překvapil začátek - člověk opravdu cítí čerstvě nařezané zelené stonky květin - nikdy před ani po Baiser Volé jsem už nic podobného necítila. Po tomto „ostrém“ začátku se vůně rozvoní do nádherné, luxusní, elegantní a neotřelé vůně - lilie posypaná pudrem a možná vanilka (?). Je to jemná vůně a přesto se za ní každý otočí. Určitě doporučuji:) .


08.10.13

Velice zvláštní vůně a velice proměnlivá. Začátek ve mně vyvolal pocit podzimního, sychravého počasí, kdy se chodí na hřbitov. Ta vůně kytek, věnců a svíček. Lilie mi to moc nepřipomínalo, spíš chryzantémy. Nějak jsem nevěděla, jestli tohle může vůbec někdo nosit.
Postupně jako by jste přešli ze sychravého venku do kostela. Vystoupila vanilka s kořením a kadidlem, vůně květin zeslábla a zelená syrovost podzimního vzduchu se vytratila. Trošku pudru, trošku kouře a vůně je úplně jiná než její začátek. Kdybych nevydržela do konce, určitě bych vůni zařadila na úplné dno s negativem a spoustou vykřičníků. Ovšem ta změna mě velice příjemně překvapila.


07.07.13

Silná vôňa ľalií možno s trochou kadidla. Pripomína mi to letné večery u babičky v záhrade. Neskôr zjemnie a cítim krémové ľalie. Je to krásna, luxusná vôňa a hlavne je „iná“, netuctová.


14.05.13

Krásný začátek, hořkotrpkozelené cosi, co by molo být příjemnou letní vůní. Tahle fáze trvala nějakých deset dvacet minut, během té doby jsem na vůni přestala myslet. Po chvíli jsem zaregistrovala nějakou podivnou vůni, ne zrovna libou, ale vůbec jsem si to nedala do spojitosti, ta pěkná trpcezelená vůně se přece nemohla změnit v něco, co mi v krku evokuje uvízlý škraloup z mléka. No jo, ale fakt to byla ona. Po slibném začátku se vůně rozložila do neidentifikovatelné podivnosti, ve které jsem zaregistrovala něco blízkého umělohmotné vanilce. Naštěstí vůně nemá nijak zvlášť výdrž.08.06.12

Tato vůně je názorným příkladem jak může člověk změnit u vůně názor od „nelíbí“ k „miluji“. Na tuto vůni jsem se hrozně těšila, protože lilie jsou moje oblíbené květiny, manžel královské lilie kupuje vždy když je k tomu příležitost a ony voní po celém bytě a hlavně když se k nim příbližíte tak omamně, že věřím, že se z nich někomu může zatočit hlava ale já vždy vrním blahem a říkám si, proč přesně takhle nevoní nějaký parfém. Taky mám ráda parfémy kde ji výrazná lilie (Anais Anais) ačkoliv pro spoustu lidí je tato květina v parfémech často konfliktní. Bohužel když jsem Baiser Volé vyzkoušela v parfumérii tak prostě na mě vůbec nevoněl - lilie téměř žádná a časem to přešlo do něčeho jako E xclamation. Až nyní jsem se dostala k odstřiku téhle vůně a navoněla jsem se s ní spíš proto abych se ujistila, že mi to nevoní a určitě celé balení nepotřebuji. Jenže tentokrát při pořádném navonění z toho byla najednou květinovka jako vyšitá - trošku lineární ale - krásné výrazné lilie a pak překvapivě pudrový základ kde se skoro chci hádat, že cítim i krémovou vanilku. Každopádně se musím této vůni omluvit, protože je to velmi krásná vůně, kterou může člověk vzít, kdy se být za dámu, vonět decentně, příjemně a neřvat svojí vůni do okolí, drží se krásně u těla a sem tam probleskne jemný závan a ačkoliv jsou v této vůně dominantní lilie tak si myslím, že nemůže nikterak negativně působit na okolí. Ideální vůně na obchodní jednání, kde si nechci hrát na vampa ale stále zůstat ženou.


14.03.12

Líbí se mi moc. Je to čistá lilie čerstvě uřezaná, je tam cítit i ten zelený stonek. Kupodivu žádný bolehlav, ale ani lehká svěženka. Vidím elegantní dámu v bílých šatech z lehké látky. Určitě ne k džínám a triku.07.10.11

Žádná liliová smrt, ale jemná lilie poprášená ještě jemnějším pudrem, za kterou vykukuje karafiát a nějaké jemné koření.

Komentáře Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum)

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cartier Baiser Volé (Eau de Parfum)

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist