Image Woman (Cerruti)

Dámská vůně
Rok:

2000

Složení (neověřené)

HLAVA: rozemnuté listy, grapefruit
SRDCE: máta, kořeny hořce
ZÁKLAD: ambra, březová kůra, cedr, kůže

Parfuméři:

Fremont, Harry

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Cerruti Image Woman od uživatelek 126 hodnocení

Líbí se (63)
50%
Nelíbí se (25)
20%
Neutrální (38)
30%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Cerruti Image Woman - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
2x v nejhorších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Cerruti Image Woman


16.07.12

Toto je další můj držák - když mám chuť na citrus - ale ne prvoplánově - protože okamžitě po navonění se rozvoní květiny a citrusy a svěžest jen tak zpovzdálí přitakává. Poměr cena kvalita a výdrž je dobrý a doporučuji všem, kteří nemají rádi těžké a bolehlavové vůně. Tento parfém se s klidem dá nosit i v chladném počasí - je stále krásně cítit.30.05.09

Na začátku výrazná úvodní pronikavost, až štiplavost této vůně mi přišla nepříjemná a jako možný startovač bolení hlavy. Kladu to za vinu černému pepři a možná kořenu hořce probleskujícímu ze srdce parfému. Po 10 minutách se to však zmírnilo, vůně začala být přívětivější, víc se začaly projevovat ovocné složky a celá kompozice se zřetelně vyharmonizovala. Vůně si pak udržela svoji přívětivost až do samého závěru, již nic neštípe, nepřekáží, chová se „spořádaně“ a pěkně voní. Výdrž na pokožce je slušná, na oblečení se dá očekávat ještě větší, jak to u svěžejších vůní bývá. Já si s ní až tak moc nesedla, její svěžest mi přišla až moc ukřičená.25.05.09

Vůbec nechápu, že jsem ji tak dlouho přehlížela, musím podotknout, že to byl adrenalinový nákup naslepo, ale za tu cenu jsem to zkrátka riskla. A vyplatilo se mi to. Co mě první zaujalo byl flakon. Je krásný, originální, nic přeplácaného a na vaši poličce zaručeně nebude dělat ostudu, právě naopak. Bezprostředně po aplikaci cítím grep, osvěžující a hořký. To trvá poměrně dlouho, pak začíná malinko sládnout (zřejmě cedr), do toho sem tam vystrčí růžek kůže, ale ne, jako v koželužně, ale jen tak mírně, jako když se vedle vás někdo pohne v kožené bundě a zavane to k vám. Na papírku jsem cítila něco jako hrušku, ale na pokožce ne. Výdrž není nijak excelentní, ale je to taková letní polévačka. Na papírku a oblečení je to lepší.

Komentáře Cerruti Image Woman

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cerruti Image Woman

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist