Boy (Chanel)

Unisex vůně
Rok:

2016

Složení (ověřené)

levandule, francouzská pelargonie, kumarin, mech, citron, grapefruitová kůra, heliotropin, květ pomerančovníku, růže, santalové dřevo, vanilka, pižmo

Popis parfému:

Autorem této vůně je Olivier Polge. Součást kolekce Les Exclusifs de Chanel.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Chanel Boy od uživatelek 21 hodnocení

Líbí se (20)
95%
Neutrální (1)
5%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Chanel Boy - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Chanel Boy


25.08.16

V parádní sednici vesnického statku stojí chlapec. Maminka ho vyparádila na první svaté přijímání. Teď se musí jít uchystat ona a nechává jej chvíli o samotě. Klučina se chvíli nudí, pak mu zableskne v očích a šup, proskočí oknem. Přitom strhne květináče s pelargoniemi a levandulí, a už pádí za humna vyválet se v mechu a trávě. …Když se maminka vrátí, nevěří svým očím. Je to ale žena činu. Synka vytahá za ucho (to aby si ulevila :) ). Pak vyndá ze skříně, provoněné květinovými mýdly a santalem, čisté oblečení po starším bratrovi a špindíru převlékne. Synek se stydí a klopí oči, ví, že mamince přidělal práci. …Je po obřadu a při odchodu z kostela rodinku zastaví farář. Dává chlapci, za to že byl tak způsobný, vanilkové bonbony. Maminka se jen unaveně usměje.

Na začátku hodně levandule a pak to celé zesládne (ale ne přehnaně) do Chanelových květin, konec vanilkový. Má vývoj a ten mě moc baví, na mě pánsky nevyznívá. Drží se víc u těla, výdrž výborná. Kdybych byla princezna Kate, tak bych tím voněla malého George. Vůně mi připadá klasická a přitom nezatížená klasikou. Asi jako nový přístup princezny ke své roli. Zůstat „dle protokolu“, ale dělat si věci po svém.


10.08.16

První vlna mě smetla a přenesla vprostřed levandulového pole v Provence. Za několik minut jsem se stala obětí čichové faty morgány – ucítila jsem cosi jemně mořsky slaného, ale vzhledem ke složení to byl opravdu jenom přelud (a brzy odešel). Levandule i nadále dominuje, ale pokrývá se jemným pudrovým popraškem s přiznanou suchou vanilkou (ve složení uvedený heliotrop). Chvíli vůně působila až mýdlově a asi tak po hodině jsem měla pocit, že ji ztrácím! Vrátila se téměř vzápětí a v plné síle - trochu citrusů, dotek santalu a lehké živočišno. Krásná, hladká, exklusivně šanelovská :mrgreen: …. a na mé kůži pánská. Ano, jednoznačně fougerová záležitost – a proto vůně splní účel, pro který byla zakoupena, a poputuje k synovi. Ale případné zájemkyně nechť toto neodradí – dámsky nositelná je určitě!
Siláž má vůně tak akorát, abyste ji vnímal(a) a citil(a) vy a vaše okolí natahovalo mlsně nosy. Životnost - jednoznačně první liga!
Ještě dovětek – Boy není „mládežnická“ vůně. Prostředí školní šatny u tělocvičny by ji zneuctilo a znesvětilo (a taky si ji hoši v tomto věku nezaslouží, a stejně by ji neocenili)! Velebný kmet by se asi vzhledem k názvu cítil nesvůj nosíce ji, ale všem dalším věkovým kategoriím slušet bude!

Komentáře Chanel Boy

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Chanel Boy

Nový článek:

Do rovna! Netrapte vlasy při žehlení, aby vám nevypadaly jako mně

 

My ženy chceme to, co nemůžeme mít. A protože mou silnou doménou je logika a jmenuji se navíc Kudrnová, vždycky jsem chtěla krásně rovné vlasy.

Celý článek »
TOPlist