Osez-Moi! (Chantal Thomass)

Dámská vůně
Rok:

2009

Složení (neověřené)

plumérie, růže, heřmánek, pivoňka, vanilka, pižmo, vetiver

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Chantal Thomass Osez-Moi! od uživatelek 249 hodnocení

Líbí se (199)
80%
Nelíbí se (13)
5%
Neutrální (37)
15%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Chantal Thomass Osez-Moi! - umístění v žebříčcích uživatelů

6x v nejlepších vůních
3x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Chantal Thomass Osez-Moi!

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Chantal Thomass Osez-Moi! od uživatelek

Recenze Chantal Thomass Osez-Moi!29.04.12

Vôňa pižma, lahodných bielych kvetín v bohatom náručí púdru …
čaro prvej lásky… alebo lahodná, ako vôňa milujúcej matky…
výnimočná, ako svadobný deň nevesty v bielom závoji , pripravenej povedať svoje : beriem…
Veľmi ženská vôňa, sladšia a púdrová , nečakajte nič svieže , drevité ani citrusové, prosím ! -toto je vôňa ženy, ktorá miluje nežne .


16.01.12

Prekvapivo lineárna a nevinná. Sladká – nevtieravo, trpezlivo, vytrvalo. Napriek názvu, ktorý je vyzývavý (trúfnite si na mňa) a tak trochu hypoteticky milenkovský, je vôňa skôr manželkovská. Romantická, a predsa každodenná. Je „facile à oser“ – nie je ťažké si na ňu trúfnuť, nosiť ju podľa ľubovôle. Predpokladám, že chlapom sa páči. Je v nej prísľub zdravej romantiky, splnených manželských povinností a ešte aj napečených koláčov.13.06.11

byla to několikátá zkouška v pořadí a hodně mě překvapila. Nikdy předtím mě totiž nezaujala a dnes ano. Když jsem byla těhotná přála jsem si mít nějakou lehce heřmánkovou vůni. Takovou miminkovskou. Lehounkou jako pírko. Mé naděje se tenkrát upínaly k Bvlgari Petit et Mamans, ale to bylo zklamání. Škoda, že jsem neznala Osez-Moi! Voní mi hlavně heřmánkem, pižmem (vykoupané batole), svěžestí (vetiver), růže a pivoňka zůstává v ústranní a jen dokresluje a zněžňuje dojem. Láska na několikátý počich. Určitě své dělá i moje oblíbená vanilka, ta k domovu a mimi, dětem, patří.
A přitom to není „sterilní“ vůně. Má hloubku, a baví mě. Neobtěžuje, je nenápadná, ale ne uťáplá.
A ta výdrž mě fakt překvapila. Lehké ťupnutí a vydrželo celý den.13.01.11

Z téhle vůně jsem zmatená. Tváří se jako bohatá květinovka s vanilkou, ale… je tam tón, který nejsem schopna pořádne identifikovat a který mě znepokojuje a provokuje. Je to vítr s vodou a nechápu, kde se tam vzaly. Jako kdyby do pivoňkovo růžové zahrady vtrhla bouřka. Nejsou to větrové bonbony jako třeba v Apres, tohle je průtrž mračen, rychlá smršť. Nemůžu odtrhnout nos od zápěstí, pořád kontroluju, jestli se mi to jenom nezdá - nosit bych ji nemohla, činí mě roztěkanou, pořád ji musím sledovat… Nicméně - je to ve své kategorii suverénně nejoriginálnější vůně, co jsem poznala.09.01.11

Velmi ženská, něžná, spíše romantická pudrovo/květinová vůně. Ale velmi odlišná od vůní typu rozevláté Love in Paris, či Moschino Funny. Lehčí. Cítila jsem i heřmánek, kvůli kterému jsem byla na vůni zvědavá. Vůně pudru a pižma. Dokreslují růže a pivoňka. Buď možno nosit k byznys oděvu, nebo k rozevlátému ležérně romantickému. Strohému kalhotovému kostýmku dodá něhu a ženský aspekt, květinovým šatům a klobouku třešničku na dortu. Něžná sladkost, žádná kyselost. Takhle by mohl vonět krém. Na denní nošení, včetně kanceláře, vhodné i na jednání, dokreslí ženskost a zranitelnost, neobtěžující až univerzální vůně, ale rozhodně zapamatovatelná, jedinečná. Vzhledem k výraznému pižmu ne zcela nevinná a asexuální, ale ne zas tak erotickým dusnem nadupaná jako Kingdom, či Musc Nomade. Výborná celodenní výdrž.

Komentáře Chantal Thomass Osez-Moi!

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Chantal Thomass Osez-Moi!

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist