L'Eau de Chloé (Chloé)

Dámská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

citrusy, růžová voda, pačuli

Parfuméři:

Almairac, Michel

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Chloé L'Eau de Chloé:

Hodnocení odbornice: Recenze Chloé L'Eau de Chloé

Ada

Pačuli. Lidi mají rádi pačuli, tak ji tam přidáme a uvidíme. Že by takhle nějak vznikla L'Eau de Chloé? Jestli se vám líbí moderní pačuliovky, tak pozor, tuhle byste měli vyzkoušet.

L'Eau de Chloé je lehká a průsvitná stejně jako první Chloé a jejím základem je stále růže. Ta je však obohacená velkou dávkou pačuli vonící navlhlou zelení, zemí, mátou a vodou. Mnoho jiných složek v ní není, jen citrusy, které samozřejmě dlouho nevydrží. Výdrž vůně je průměrná.

Hodnocení parfému Chloé L'Eau de Chloé od uživatelek 293 hodnocení

Líbí se (217)
74%
Nelíbí se (24)
8%
Neutrální (52)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Chloé L'Eau de Chloé - umístění v žebříčcích uživatelů

13x v nejlepších vůních
3x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Chloé L'Eau de Chloé

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Chloé L'Eau de Chloé14.03.12

Tak tohle se vážně povedlo. Citrusy(spíše kůra než dužina), byliny, zeleň, stopečka růže a nepatrně pačuli. Suchá, hladká, nesladká, jiskřivo svěží, malilinko nahořklá.
Velmi podobná Zahradě na Nilu, leč bez bahénka :-).Vůně se ani moc nevyvíjí, jen teplá - jakoby se z letního oroseného rána stával horký den .
Možná je to způsobeno jen nadcházejícím jarem a mojí obrovskou chutí si pořídit po letech teplých gurmánek něco svěžího, ale tahle Chloe mi opravdu kápla do noty. Je nádherná .18.02.12

Lehká zeleň s jemně nahořklou grepovou kůrou na chyprovém polštářku. Velmi výrazně připomíná Chloé Innocence v chypré podobě.14.02.12

K Valentýnu jsem dostala raději „obálku“ – po minulých fiascích se špatně padnoucím prádlem, šperky, které nenosím, atd. – vím, nijak romantické, ale kytka určitě bude a alespoň si koupím, co se mi líbí – a, myslím, že i manželovi…no, takže jsem dnešní dopoledne strávila v parfumériích…pro­davačky byly velmi ochotné a já v podstatě původně šla pro Bottega Venneta, ale pak jsem prošla kolem nové Chloé a znovu stříkla na ruku…no, nemůžu si pomoct, ale líbí se mi strašně moc ! Klasiku přímo nesnáším, Intense mám kvůli manželovi – je to jeho oblíbená, od této jsem nic nečekala, ale je to krásná suchá dřevitě-bylinná vůně s trochou citrusů v hlavě…ano, suchý citron, dřevitá nesladká růže a bylinky – cítím tam pelyněk…a, ano, poté co jsem oznámila, že tuhle beru, prodavačky se zatvářily všelijak a jedna řekla: „To je zvláštní, že vám voní. Ta původní verze je bestseller, ale tahle voní málokomu…“ Mně ano !05.02.12

Dle mého nosu to není letní variace na Chloé eau de Parfum ale na Soir de Lune od Sisley, velmi pěkná, moderní chypré, která se nebude zřejmě líbit každému. Vůně jde podle mě totiž do sladka ale velmi zvláštně, jestli můžu sladkost typově přirovnat tak snad právě k Soir de Lune nebo k Piquetově Vise, popř. kdybych jí měla přirovnat ke známější vůni tak mne napadá velmi vyvanulá sladkost z Gucci Rush.

Komentáře Chloé L'Eau de Chloé

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
zwillinge
Učednice 55 příspěvků 04.02.16 11:15

ze všech Chloé nejméně výrazná, voněla mi nejméně dávám první místo chloe chloe, druhé en rose chloe, třetí see by chloe, potom teprve tato zelená vodička, je to škoda, nevydrží

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 2 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 
Brach
Znalkyně 500 příspěvků 18.03.16 09:31
Brach

Tak tato zelená vodička je pro mě nejlepší z celé řady Chloe, ostatní ráda nemám a klasická Chloe mi nedělá dobře- je strašně přímočará a neproměnliva, proto mně z ní až není dobře. Tato zelená je pěkně svěží a přitom dost výrazna. Podotýkám, že moje parketa jsou spíše lehčí orientální vůně, toto je pro mě jedna z nejhezčích letních vůní,ostatní mi připadají dost stejné.
Ještě perličku- navštívili jsme s manželem divadlo, měla jsem na sobě mademoseille ricci, ale paní kousek od vedle mě válcovala práve touto zelenou Chloe, takže výdrž určitě má.

Na poličce 17 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Uživatelé a Chloé L'Eau de Chloé

Podobné parfémy Chloé L'Eau de Chloé

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist