Summer Day (Cindy Crawford)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: meloun, bambus, papája, granátové jablko, yuzu
SRDCE: konvalinka, šeřík, ibišek, orchidej, vanilka
ZÁKLAD: cedr, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Cindy Crawford Summer Day:

Hodnocení odbornice: Recenze Cindy Crawford Summer Day

Ada

Dostala jsem nedávno vynadáno, že ještě nemám na Arôme žádnou recenzi na vůni od Cindy Crawford. Jsem-li prý proti Cindy nějak zaujatá? (U mě člověk nikdy neví, že.) Nejsem, jen jsem se prostě zatím k žádné Cindy nedostala. Až dneska jsem si v drogerii konečně vzpomněla.
Vyzkoušela jsem Summer Day (venku bylo zrovna pár stupňů pod nulou, snad jsem doufala, že mě ‚Letní den‘ do nějakého takového teplého dne přenese) a přirozeně jsem očekávala ovocenku. Prvních pár minut mě v tom jen utvrdilo - směsice převážně tropického ovoce a citrusů předznamenávala bonparový koktejl. Během nějaké čtvrthodinky se však Summer Day úplně kompletně změní - člověk není na takové kousky u drogerkových vůní vůbec zvyklý a o to víc ho překvapí. Vážně, tuhle vůni někde zkuste, o co, že by vás ten sirup taky zmátl Nejprve se do ovocné směsi vkrade aroma konvalinek; zdráhám se napsat vůně, fáze přechodu není úplně perfektní, trošičku mi to smrdělo. Postupně vylezou bílé květiny - jasmín, orchidej (ty šeříky snad ani moc ne, možná ze začátku), gardénie - podmalované vanilkou. V této jasmínově vanilkové podobě pak Summer Day setrvá až do konce. Vanilka je teplá, s pižmem a možná nějakými hřejivými orientálními dřevy.
Domnívám se, že nemá jít o vůni určenou pro letní den, ale o vůni, která bude letní dny připomínat - vzhledem k vanilkové hřejivosti bych ji nosila spíš v zimě. Nejdřív vám připomene letní ovocný salát, potom se pokusí imitovat prosluněný voňavý den. Celkově bych ji označila za slušnou, nevoní lacině a na parfémy podobné skladby jsem narazila i v parfumeriích (Sui Dreams, Inspiration, Incredible Me). Vzhledem k ceně (kolem 800 za 50 ml) však zkoušejte stejně kriticky jako dražší vůně - protože třeba zrovna zmíněnou Inspiration nebo Sui Dreams ve stejném balení pořídíte v některých e-shopech i levněji!

Hodnocení parfému Cindy Crawford Summer Day od uživatelek 40 hodnocení

Líbí se (15)
38%
Nelíbí se (6)
15%
Neutrální (19)
48%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Cindy Crawford Summer Day

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cindy Crawford Summer Day

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist