L'Eau de Gouverneur (Comptoir Sud Pacifique)

Pánská vůně
Rok:

1993

Složení (ověřené)

HLAVA: verbena, bergamot, citron
SRDCE: šalvěj muškátová, muškátový ořech ze Sumatry, jamajský pepř z Jamajky, hřebíček z Cejlonu, madagaskarský pepř
ZÁKLAD: cedr z Maroka, vetiver z Jávy, pižmo z Tonkinu

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Comptoir Sud Pacifique L'Eau de Gouverneur od uživatelek 13 hodnocení

Líbí se (12)
92%
Neutrální (1)
8%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Kategorie vůně Comptoir Sud Pacifique L'Eau de Gouverneur od uživatelek

Recenze Comptoir Sud Pacifique L'Eau de Gouverneur05.06.12

Vůně mořského vzduchu smísená s vůní suchých bylin a koření. V databázi vedena jako pánská, ale je to ryzí unisex. Obrovskou slabinou je bohužel malá výdrž…07.02.09

Rázne bylinky, prefúkané letným vzduchom, s drevitým základom, možno so štipkou kadidla. Unisex, nielen pre „guvernéra“, ale i pre ženy ľahko nosiť! Komu sa páči Un Jardin sur de Nil, Soleil de Capri, Funny! a iné citrusové bylinky, môže vyskúšať.


01.08.07

Měla jsem tuto vůni nedávno,vůbec bych neřekla,že je pánská, ani ji tak neuvádí dovozce. Je to kořeněná,jarní, čistá vůně, muškátový oříšek, citron, šalvěj,cedr,hře­bíček,pepř…Po prvním navonění voní ostřeji, pak se rozloží jako bylinková zahrádka( kdo má rád vůni oregána, přijde si na své).Vůně není příliš silná, já ji měla jako edt, ale rozhodně zajímavá a oslovila i druhé, protože je zkrátka jiná. Na podobnou vůni jsem zatím v našich obchodech nenarazila.

Komentáře Comptoir Sud Pacifique L'Eau de Gouverneur

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Comptoir Sud Pacifique L'Eau de Gouverneur

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist