Chupa Chups Lovetrap - Exotic Kiss (Coty)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, citron, bergamot
SRDCE: švestka, růže, mirabelka, plumérie, čokoláda
ZÁKLAD: santal, cedr, vanilka, pižmo, tonka

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Coty Chupa Chups Lovetrap - Exotic Kiss

Ada

Už když jsem testovala Chupa Chups Lovetrap - Divine Paradise , pochvalovala jsem si, že je tahle řada ztělesněním rčení ‚za málo peněz hodně muziky‘. Flakony jsou celkem příšerné - připomínají toaletní vodičky Barbie pro desetileté děti a z jejich designu je na první pohled patrné, že jsou určené pro pubertální segment trhu. O moc lepší není ani název; lízátko Chupa Chups, ‚lovetrap‘, zase nic, po čem by se žena starší dvaceti let nestyděla v drogerii sáhnout. Poslední ránou do vazu je web www.lovetrap.cz, určený podle všeho pro dvanáctileté holčičky; kresleným slečnám z obalů jednotlivých vůní se říká ‚chupetky‘, můžete si tu založit ‚blogísek‘ (růžových blogísků je přece na webu málo, viďte), přečíst si článek, kde se dozvíte, jak podle džínů poznat charakter kluka, a v diskuzi sdělit ostatním, že ‚čeština je súúpa, jelikož máme uplně BESTOVNÍ učitelku‘.
Zkrátka výrobce vybral jasně ohraničenou cílovku a do té Chupa Chups tlačí hlava nehlava - a podle mě je to obrovská škoda, protože kdyby Divine Paradise nebo nový Exotic Kiss nalili do decentnějšího flakonu, bez problémů by ho protlačili nejen mezi drogerkovou elitu, ale rovnou do parfumerie. S klasikou se sice rovnat nemůže, s běžným trendovým průměrem klidně.
Exotic Kiss se zpočátku tváří jako sladší svěží vůně à la Amor Amor a jeho příbuzní. Citrusová hlava rychle přechází v ovocnou šťávičku kombinovanou s růží a bílými květinami; troufla bych si říct, že to, co tam dali jako plumérii (frangipani), se jí opravdu slušně podobá. Čokolády jsem si ani nějak nevšimla, nezdá se mi, že by tam byla výrazná. Základ je vcelku solidní, z některých levnějších vůní se rychle stává vyřídlá vodička, Exotic Kiss se poměrně držel a i výdrž byla slušná. Ovoce postupně skoro (ne úplně) zmizí a zůstává bílý květinový mix na sladším základu, ve kterém je zhruba to, co uvádí složení, smíchané do takové univerzální směsi.
V té květinové fázi jsem si vzpomněla na také novou S od Escady; nejsou si s Exotic Kiss příliš podobné (bílou květinovost mají společnou), ale kvalitativně bych je postavila zhruba na stejný stupínek. Jenže z Escady byla nejedna z nás zklamaná, protože jsme za tu cenu čekaly něco originálnějšího a lepšího. V lízátkovém flakonku člověk naopak nečeká nic a tím pádem může být jedině příjemně překvapen. A kdybychom tyhle dvě vůně nalili do neutrálních flakonků a postavili vedle sebe, nepoznáte, která z nich je hvězda z parfumerie a která patří do regálu vedle pracích prášků. Svědčí to o tom, že se Exotic Kiss výjimečně povedl? Nebo se Escada nepovedla? Nebo - kacířská myšlenka, že, ovšem trh přesně takhle funguje - je to fuk a balení, cena a místo prodeje je čistě věcí marketingu?

Hodnocení parfému Coty Chupa Chups Lovetrap - Exotic Kiss od uživatelek 13 hodnocení

Líbí se (4)
31%
Nelíbí se (1)
8%
Neutrální (8)
62%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Coty Chupa Chups Lovetrap - Exotic Kiss

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Coty Chupa Chups Lovetrap - Exotic Kiss

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist