Cuba Copacabana for Men (Cuba)

Pánská vůně
Složení (neověřené)

HLAVA: limetka, levandule, bergamot, pelargónie, citrón, květ citroníku
SRDCE: hřebíček, ylang ylang, cedr, růže
ZÁKLAD: ambra, pižmo, větvičník, kadidlo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Cuba Cuba Copacabana for Men od uživatelek 4 hodnocení

Líbí se (4)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Kategorie vůně Cuba Cuba Copacabana for Men od uživatelek

Recenze Cuba Cuba Copacabana for Men


14.08.14

Světe div se a jásej parfém od Cuba Paris sice 35ml, ale pozor 71,– Kč original a ne kopie z čínské tržnice ! Pozor na fake kterých je v čínských tržnicích mraky. Na fragrantice vůně Cuby hodnotí jako velice dobré, zdařilé a musím s tím jen a jen souhlasit. Je jisté, že parfémy Cuby jsou nositelé (dost dobrou imitaci) známých značek. Copacabana se na fragrantice prý blíží Armaniho Code a mě zajímalo zda tomu tak opravdu je. Ano, musím souhlasit, že je to Armani Code a to co mě šokovalo ještě více, že výdrž vůně je excelentní. Je lepší než Armani a to je co říci. Drží jak na oblečení tak na kůží hodně dlouhou dobu cca 4 - 5 hodin a zůstává stálá. Za extrémně málo peněz tolik muziky se fakt vyplatí. Flakón je poněkud strohý, ale není špatný. Víčko plastové, ale za to jsem parfém dostal v nádherné modré plechovce. Po prvním střiku na tělo jsem si říkal: „Co z toho vypadne“. Vypadla na mě docela ostrá vůně, shluk všeho možného se špetkou limetky a levandul. Bergamot je zde zastoupen docela hodně a drží se dlouhou dobu. Pelargónie se drží v zástupu avšak pikantnost dodává vůni nastrouhaný citrón asi kůra doplněný a zjemněný květem citroníku. Pak se to rozvine nádherně s hřebíčkem, ylang ylang, cedrem i smyslnou růží. Já růži v parfémech pro muže moc nemusím, ale zde je to krásně vyvážené. Poslední tečku dodává sladaká ambra, pižmo, větvičník a kadidlo které nečpí do nosu, ale je lahodně opojné. Mohu říci, že se vůně hodí kamkoliv a na jakoukoliv příležitost. Hlavně není ulepená a syntetická čehož jsem se bál od tak levného parfému. Co dodat ! Vím, že si z řady Cuba ještě něco pořídím. Skvělá volba.

Komentáře Cuba Cuba Copacabana for Men

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cuba Cuba Copacabana for Men

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist