Cuba Orange (Cuba)

Pánská vůně

Nejlepší ceny Cuba Cuba Orange:

Hodnocení parfému Cuba Cuba Orange od uživatelek 7 hodnocení

Líbí se (7)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Cuba Cuba Orange


14.08.14

Jedním slovem vitacit s tabákem - bomba. Není to ulepené, není to moc sladké vše je decentně vyvážené. Hledal jsem z vůni která svým způsobem bude levná, ale kvalitní což o Cuba Orange se dá 100% říci. Na fragrantice tento typ vychvalují a tak jsem i já zakoupil balení za 128,– Kč. Cena = směšná což jsem si říkal, že to asi moc kvalitní nebude. Překvapení přišlo s první aplikací na tělo i oděv. Na kůži se nádherně rozvoní co si citrusového ač tam pomeranč není já ho v tom při nástřiku cítím avšak poté zaujme čestné místo jasmín doplněný cedrem. Santalové dřevo s mixem orientálního koření zanechávají asi stopy co cítím jako tabák proto jsem výše pojmenoval tuto vůni vitacit s tabákem. Parfém je velice dlouho cítit a z oblečení ještě více takže se nejedná o nějaké „levně“ vonící stříkátko:o) S flakonem si moc nedělali práci avšak svůj půvab určitě má. Je to prostě Cuba Doutníček. Každopádně se prý přirovnává k vůním Dunhill Desire a Lui – Rochas asi je půjdu očuchat. Stojí za to to vyzkoušet a za ty peníze nekupte to!

Komentáře Cuba Cuba Orange

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Cuba Cuba Orange

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist