Ambre Tabac (Daniel Josier)

Pánská vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: kadidlo, bergamot
SRDCE: pačuli, santalové dřevo
ZÁKLAD: ambra, tabák, vanilka

Popis parfému:

Autorem této vůně je Daniel Josier.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Daniel Josier Ambre Tabac od uživatelek 4 hodnocení

Líbí se (4)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Daniel Josier Ambre Tabac - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Daniel Josier Ambre Tabac


21.11.16

Pokud by se vztahová lodička některého z mých kolegů měla dostat příliš blízko k Charybdě nudy, mohu poradit, jak kormidlo zlehka pootočit ke Skylle žárlivosti. Nebude to sice úplně bez práce, ale ani svaly vám nenarostou jen po zobání Oxandrolonu. Nechci vás navádět k nějakým nepravostem, ale širší úsměvy, delší zrakové kontakty, více letmých dotyků a roztažené … zorničky (kdo se chytil, ať se přizná) u žen, které na vás ucítí právě tuto vůni, vám garantuji. Věřte, že vaše drahá to zaznamená a vaše akcie vystřelí do nebes. Á propós, nějaký vzoreček za dobrou radu by nebyl?
Jak dlouho dokážete vydržet maximálně intenzivní a krásný parfémový zážitek? Já jsem byl přesvědčen, že do nekonečna. Moje přesvědčení sice nahlodávala Amanda Gryce (žena, která zažívá až 50 samovolných orgasmů denně), ale názor jsem definitivně změnil až nyní. Po prvním přičichnutí jsem se ocitnul v aerodynamickém tunelu, kde všechno okolo mě letělo šílenou rychlostí. Veškerou moji koncentraci si přivlastnila ona vůně.mKdyž mne po cca pěti minutách propustila, byl jsem vymačkaný, jako kdybych svojí vnitřní fluidní energií zastavil celou armádu nemrtvých. Ale byl to krásný zážitek! Představte si světoznámý obraz Giuseppa Arcimbolda, který zobrazuje císaře Rudolfa II. coby Vertumna. A teď, všechno to ovoce, ze kterého je tvořena Rudolfova tvář, naráz exploduje. Neuvěřitelná exploze vyzrálého ovoce. Náklady na nákup celého flakonu byly tímto okamžikem vráceny i s úroky. Název vůně odpovídá obsahu. Ambry je tam poměrně hodně, tabáku už méně a hlavně je to takový jemný tabák. Musel jsem zapomenout na krásně „nakouřený“ tabák, jak ho znám z Fumerie Turque, Slumberhouse Jeke a hlavně z Amouage Tribute. Díky tomu je unisexová a nositelná i krásnějším pohlavím. Vedle ambry a tabáku cítím ještě výrazněji kadidlo, které vůni dodává špetičku arabské DNA. V průběhu života vůně zaznamenám ještě vanilku, která činí vůni hebčí a aby nebyla zase moc hebká, růžek (ale jen jeden!) vystrčí i pačuli, které jí dodává dynamiku. Vůně je v koncentraci EdP a tomu odpovídá jak výdrž, tak intenzita. Projekce je průměrná. I když je to vůně nádherná, sám ji, bohužel, moc používat nebudu. Jednak před ženami spíše utíkám, ale hlavně by mne stavěla do role manekýna, ve které se necítím moc komfortně. Pokud vám role manekýna sedí, dobudete s ní svět.

Komentáře Daniel Josier Ambre Tabac

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Daniel Josier Ambre Tabac

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist