Snow (Demeter Fragrance Library / The Library Of Fragrance)

Unisex vůně
Rok:

1999

Složení (ověřené)

prach, půda, vodní pára, led, ozón

Popis parfému:

Tuto vůni vytvořil Christopher Brosius.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Demeter Fragrance Library / The Library Of Fragrance Snow od uživatelek 25 hodnocení

Líbí se (7)
28%
Nelíbí se (8)
32%
Neutrální (10)
40%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Demeter Fragrance Library / The Library Of Fragrance Snow


11.06.13

Na prvé nadýchnutie ma prepleskla vlhká, studená machová zatuchlina z pivnice a chcelo to zatajit dych..povedala som si, že aj v tomto prípade to chce asi čas…vôňa sa neskôr otočila z tmavej temnoty pivníc do seníka, kde sa sušili slamienky, korenie a celé to bolo zaprášené niečím jemne štiplavým…pre­vetrané zblúdilým morským vetrom…nakoniec sa malá nenápadná nezbednica usadila v predzáhradke starého domu a tvárila sa ako vyschnutý karafiát, v jednovrstvených šatách-takže aká ostala po pár minútach, taká už bola až do konca, veľmi jednoduchá…prek­vapenie sa nekonalo…vôňa to velmi originálna v prvom tóne, aj keď v tom negatívnom slova zmysle…potom už mne niečo pripomínajúca-možno od Aigner Clear Day..každopádne neškodná a nositeľná..okolie neobťažujúca…žiaľ výdž mizerná!!!


11.02.12

Začátek působí mrazivě a suše jako čerstvě napadaný prašan. Jako když otevřete mrazák a nasajete jeho charakteristický pach. Později se objeví i ta vlhká zemina a velmi decentní květiny… jasmín, růže, pivoňka.

Celkově je Snow velmi netuctová vůně. Jemná, nasládlá, suchá a prachová. Výdrž má bohužel velmi slabou. Na vlasech vydrží o něco déle než na kůži.03.05.10

Začátek je poněkud neparfémový - hlína z přelitého květináče s ucpaným odtokem. Po čtvrhodině ten divný odér vyvanul a najednou se objevila VŮNĚ - nasládle vanilková, vodově mléčná a se stopami hlíny (ale už bez té zatuchlé neodtékající vody). Vanilkový nanuk v poprašku sněhu na zoraném poli. Vůně je ale hodně jemná, na parfém nevýrazná a nemá žádnou velkou výdrž. Spíš taková kuriozita…

Komentáře Demeter Fragrance Library / The Library Of Fragrance Snow

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Demeter Fragrance Library / The Library Of Fragrance Snow

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist