Forbidden Fruit (Desperate Housewives)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

jablko, pomerančový květ, broskev, vistárie, jasmín, ylang-ylang, mučenka, cedr, santal, vanilka, tonka

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Desperate Housewives Forbidden Fruit od uživatelek 28 hodnocení

Líbí se (20)
71%
Nelíbí se (3)
11%
Neutrální (5)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Vlastnosti vůně Desperate Housewives Forbidden Fruit

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Desperate Housewives Forbidden Fruit od uživatelek

Recenze Desperate Housewives Forbidden Fruit22.03.11

Zralé jablko v rozkvetlé zahradě plné včel - původně převažující jablko postupně trochu ustoupilo a spolu s květenou vytvořilo jemnou pižmovou jablečně dřevitou vůni vhodnou pro babičku i vnučku. Vedle All About Eve (se kterou je podobnost po úplném rozvonění patrná) další důkaz toho, že jablko ve vůních může mít echt vysokou úroveň…22.10.08

Když se mi konečně do spárů dostala tato vůně, pozitivně hodnocená zahraničními uživateli /a např.dost chválená na basenotes/, nezbylo mi než s pochvalami souhlasit. Forbidden Fruit je podle mého názoru jedna z nejpovedenějších vůní od Coty. Začíná jablečně, ale není to jablko, které je v tisíci a jednom parfému Light Blue počínaje a DKNY Be Delicious konče: toto je jablíčko jako ze zahrady, jako živé, s láskou pěstované - nevím, jak se jmenuje odrůda šťavnatých, načervenalých jablek, které nádherně voní, ale to je ono. Nicméně nechme jablka jablky, to je ta nejméně zajímavá část: pak se k jablku přidruží složky, které vytvoří něco, co se hrozně špatně popisuje, ale překrásně voní: neřekla bych, že jsou to čistě jen květy /které uvádí složení/, ale spíš něco jedlého, medového … Nebo že by to byla opravdu vistérie? Akát? Sem tam probleskne jasmín a ylang-ylang, ale umírněně. Nemohu se zbavit dojmu hebké medovosti /později je navrch dokreslena vůní luxusní vanilky/ a především, pokud jde o květy, dlouho jsem hledala vůni keřů, které začnou kvést na jaře /většinou ve městech, v parcích, kvetou a voní ještě počátkem léta, zase nevím, jak se tyto keříky jmenují :)), ale jejich vůni jsem si v parfému vždycky přála, a tady je. Zajímavé, jak k nám občas doputují zcela náhodou vůně, které jsme si představovali, ale ani nedoufali, že existují :-) FF stojí minimálně za vyzkoušení. Smyslností se blíží takovým velikánům jako je Mahora nebo M. Williamson /nejsou stejné, Forbidden Fruit není zdaleka tak pronikavě omamná a silná, ale určitá opojnost je společným jmenovatelem všech/. A nemohu nezmínit excelentní, takřka bezkonkurenční výdrž: když se večer lehounce navoním, ještě ráno je parfém patrný /to jsem zažila jen u mála vůní/. Myslím, že u této edp nebude třeba nosit se sebou obří láhve a odstřiky :-)) Pokud hledáte lehounkou, vílí vůni, Forbidden Fruit se vám asi líbit nebude. Pokud hledáte smyslný, sexy parfém, pak by to mohla být trefa do černého. Musím souhlasit s názory, které se často objevují v zahraničních recenzích, že FF je ideální vůně na rande :-)
Jsem ráda, že jsem vůni nezavrhla jen kvůli spojistosti s komerčním seriálem. Ani ve snu by mne nenapadlo, že Coty může sestavit tak zajímavý parfém, zvlášť když byl vytvořen jako „doprovod“ k telenovele Desperate Housewives.

Komentáře Desperate Housewives Forbidden Fruit

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Desperate Housewives Forbidden Fruit

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist