Miss Dior (2012) (Dior)

Dámská vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: italská mandarinka
SRDCE: absolut z egyptského jasmínu, růže
ZÁKLAD: pačuli, pižmo

Parfuméři:

Demachy, Francois

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Dior Miss Dior (2012)

Ada

Nová Miss Dior je chypre moderního střihu, tj. se základem z pačuli místo větvičníku. Moderní chyprovky mohou být velmi krásné, Miss Dior v parfémové a toaletní vodě patří k průměru, v případě parfémové vody lepšímu.

Toaletka je průsvitná, voní růžemi a pačuli a je to jen takový dech. Moc složek jsem v ní neobjevila, protože jsem ji skoro necítila, ani výdrž nebyla moc dobrá. Detekovala jsem jediný trochu zajímavější dřevitý tón. Jestli je eau fraiche ještě jemnější, tak už vážně nemůže být cítit vůbec. Po nastoupení do letadla už z eau de toilette nic nezbylo a do Evropy jsem nedovezla jedinou molekulu.

Eau de parfum je lepší. Je sytější než eau de toilette, ale pořád je dost opatrná. Růže a nenápadné bílé květiny mají téměř ovocný podtón, v základu se snoubí pačuli s jemným dřevem. Vůně je harmonická a voní překvapivě svěže. Výdrž je lepší než u toaletní vody. Voní v podstatě jako Miss Dior Chérie bez karamelu a s jen mírným nádechem jahod. Najde si určitě spoustu fanynek, je hezká a univerzální.

Hodnocení parfému Dior Miss Dior (2012) od uživatelek 104 hodnocení

Líbí se (91)
88%
Nelíbí se (2)
2%
Neutrální (11)
11%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Dior Miss Dior (2012) - umístění v žebříčcích uživatelů

7x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Dior Miss Dior (2012)29.05.13

EdP. Jemné ovoce pokryté vrstvou suchých růžových plátků a zasypané nasládlým pačuliovým pudrem. Po rozvonění se ovoce lehce zvýraznilo, ale pudrová vrstva jej velmi snadno umravnila. Typově a stylem připomíná Coco Mademoiselle - je to stejný druh univerzální a většinově nekonfliktní vůně. Pro mě bohužel po několika hodinách jednotvárná až trochu moc. Ale za vyzkoušení nepochybně stojí - už proto, že není tuctová ani laciná.......naopak je elegantní a taková nenápadně luxusní. A se slušnou intenzitou a dlouhou výdrží.

Komentáře Dior Miss Dior (2012)

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Dior Miss Dior (2012)

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist