Red Delicious (Donna Karan)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: šampaňské, liči, maliny
SRDCE: jablko, růže, pačuli
ZÁKLAD: vanilka, ambra, smyslné tóny

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Donna Karan Red Delicious

Ada

Be Delicious se mi docela líbila - je to zdařilá kombinace jablečné svěžesti a květin - ale její následnice Red Delicious mě vůbec nenadchla. Hodně voní po jablku a malinách, a to i po rozvonění. Je citelně méně originální než Be Delicious, a zvlášť ze začátku mi připadala dost bonbonově syntetická. Základ je teplejší, je proto spíš smyslně ovocná než svěže ovocná. Doporučuji k vyzkoušením milovníkům červených jablek, malin a jahod.

Hodnocení parfému Donna Karan Red Delicious od uživatelek 99 hodnocení

Líbí se (35)
35%
Nelíbí se (24)
24%
Neutrální (40)
40%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Donna Karan Red Delicious - umístění v žebříčcích uživatelů

7x v nejhorších vůních

Recenze Donna Karan Red Delicious


30.09.14

Z této vůně jsem tak trošku rozpačitá…
Ihned po nastříknutí je vůně hodně těžko identifikovatelná, hledala jsem v ní co vlastně cítím a přišlo mi že je to jahodový kompot s vyvanulým vínem. Vůně je zpočátku dost syntetická, ale zajímavé je, že jen na kůži. Na oblečení voní mnohem lépe (z čehož plyne, že se budu vyhýbat aplikaci na kůži a dám přednost přestříknutí vlasů či oblečení).
Tak tedy: zpočátku jsou to jahody a víno, možná trošku sladké liči.
Srdce (jablko, růže) jsem popravdě moc necítila, nebo uteklo moc rychle a základ (vanilka, ambra, smyslné tóny) jsou prakticky tím nejhezčím, co vám Red Delicious může nabídnout…
Takže za mě: rozhodně ano, ale nedejte na první dojem, nechejte vůni řádně rozvonět, nabídne Vám mnohem víc, než strohý začátek.02.02.11

Počáteční dojem je poněkud alkoholový… ajjaj… liči a maliny, dvě složky které nemám ráda a hned vedle sebe… jsou naštěstí v přijatelné podobě, ne sladké, jen nasládlé… trochu přezrálé, trochu umělé, ale v rámci možností ujdou. Tedy, zatím to byl ne moc dobrý zážitek…
Jablíčko vykouklo, ale jen opatrně a rychle se zase běželo schovat… v kombinaci s růží totiž nedělalo moc dobrý dojem, pochopilo to a důstojně odešlo.
A máme tu sladký dojezd… pačuli, sem tam stopy ovocné sladkosti a nepovedená vanilka.
Nemyslím, že bych nebyla nezaujatá proti jablkovým flakónům, ale když je vůně pěkně udělaná, je jedno od koho/za kolik je. Tady je to postě červená voda… nudná, vlezlá, nepříjemná.26.05.07

Tohle je můj včerejší zážitek,dostala jsem vzorek a těšila se.Jablíčkové vůně mám ráda,ale většinou to výrobce odbyde vůní zeleného jablka a tohle vypadalo na vůni jablíček červených.Nejdříve jsem necítila nic,po 5 minutách se objevily tóny podobné Nině 2006,aby se za chvíli zas vytratily a já bádala nad tím,co vlastně cítím.Kromě syntetické sladkosti jsem toho moc necítila,snad závan červeného ovoce,ale jakéhokoliv a takového opravdu umělého.Velmi brzo jsem ji přestala vnímat vůbec,ale abych byla spravedlivá,obešla jsem všecky 3 chlapy,co je mám v chalupě ve věku 28-60let a jim se bez rozdílu líbila.Chyba bude asi v mém nose.

Komentáře Donna Karan Red Delicious

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Donna Karan Red Delicious

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist