J'Ose (2011) (Eisenberg)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (ověřené)

HLAVA: citron, pelyněk, máta
SRDCE: levandule, moka káva, jasmín
ZÁKLAD: pačuli, cedr, pižmo, santal, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Eisenberg J'Ose (2011)

Ada

Každopádně J'Osé voní velmi unisexově, podle mého názoru spíš pánsky (jsem si jistá, že jsem zkoušela dámskou verzi). Ta dáma s cigaretou na krabičce není náhodou, v J'Ose se mísí vůně tabáku, zapáleného doutníku a kávy, ale také sladkých ambrových tónů, krémového jasmínu a levandule. Nechybí ani živočišné tóny na pozadí. J'Osé je podobná (také unisexové) Black od Bvlgari. Doporučuji k vyzkoušení mužům i ženám. Kupte si ji dohromady a můžete si ji pak vzájemně krást!

Hodnocení parfému Eisenberg J'Ose (2011) od uživatelek 60 hodnocení

Líbí se (49)
82%
Nelíbí se (3)
5%
Neutrální (8)
13%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Eisenberg J'Ose (2011) - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Eisenberg J'Ose (2011)


16.07.12

Začátek je velmi ostrý a suchý: svíravý pelyněk, máta a kouř se vznášejí nízko nad starším spáleništěm. Je cítit ještě uschlou trávu, levanduli a prach. Kouř je hrubý, ale také podivně hodně sladký. Levandule se rozprostírá všude kolem.
Je to drsná vůně, která se drží při zemi, není v ní vzletnost. V úvodu vyvolává stav jisté zamraženosti, při které lze vnímat pouze realitu tady a teď. A je to docela tvrdá realita. Zamraženost rychle vystřídá neklid a nervozita. Ve vůni je síla se s tou nepříznivou situací poprat. Může působit trochu agresivně, ale zároveň pomáhá jasně uvažovat, což je teď potřeba.
Dřevo objevující se v pozadí je z věkovitých stromů, což dodává stabilitu a oporu.
Po úvodu se objeví káva, která je hořká a hodně krémová. Situace se po počátečním šoku trochu uklidnila a tak si člověk může dát tuto kávu, která zlepší soustředění. Kolem se rozpíná i ambra, která ještě graduje sladkost. Celou situaci pomáhá uklidnit pižmo.


03.05.12

Byla by to gurmánská vůně, či vlastně to je gurmánská vůně, ale možná si to hned neuvědomíte, neboť jí chybí podstatný rys těchto vůní – klid a pohoda. Složení uvádí mokka kávu, ale spíš než vůni ze šálku očekávejte kávový dezert, ovšem vážně báječný. Opulentní, z poctivých surovin, velmi sladký, přitom svěží, s nádechem karamelu, citronátu, ořechů a s vanilky. Ale taky luxusního doutníku, který si u něj někdo zapálil. Ne že by čpěl, to vůbec ne, je tabákově lahodný, ale je to jeden z tónů, který vyvolává pro J´Ose typický dojem neklidu, nervozity a nevybité energie. Jakoby ten dortík stál před agresivním puberťákem, který kope do stolu nohou v kanadách nebo dloubne vidličkou do středu dezertu, by se rozsypal. Že ten pocit provokace není náhoda, jsem pochopila, když jsem se dočetla, že anglický překlad názvu zní I dare. Má to tak být, obrázek na krabičce nelže, tohle je sladká vůně pro brutální Nikitu.
Pokud se vás podprahová sdělení ve vůni nedotknou, taky neproděláte. Ten dortík je boží.
A má velmi slušnou výdrž i intenzitu.

Komentáře Eisenberg J'Ose (2011)

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Eisenberg J'Ose (2011)

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist