Le Péché (Eisenberg)

Pánská vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: ibišek, vonokvětka, pomerančový květ
SRDCE: jasmín, průsvitná ambra, vanilka
ZÁKLAD: vetiver, pačuli, santal, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Eisenberg Le Péché od uživatelek 8 hodnocení

Líbí se (7)
88%
Nelíbí se (1)
13%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Eisenberg Le Péché - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Eisenberg Le Péché


14.07.12

Květinová vůně pro staromódního gentlemana z vyšší společnosti. Přenese vás do salónku s dřevěným nábytkem, temně rudým polstrováním a tmavě modrými závěsy. Vystylované dámy postávají okolo a zvonivě se smějí zatímco si přitukávají sklenkami vína. A gentleman navoněný touto vůní, který projel snad celý svět a zná spoustu vlivných lidí, tam jen tak postává a užívá si obdivu těchto dam.
Vůně je hodně květinová a tím je trochu nezvyklá. Vytváří neodolatelně přitažlivou atmosféru, kterou ještě umocňuje vanilka se dřevem. Je to takový ten typ vůně, který si snadno zamilujete hned po prvním přičichnutí.
Dobře vyvážený mix pižma, ambry, pačuli a vetiveru ještě více poukazuje svou až falešnou skromností na úžasnost nositele této vůně. A vanilka už jen dodá, že tenhle svůdník je vážně ten nejlepší.02.07.11

Naprosto skvělá květinovo-musková vůně pro pány. Velmi mi připomíná Narciso Rodriguez for her. Takhle nějak měl vonět Narciso Rodriguez for him :-). Má skvělou výdrž (12 hod s velkou rezervou) a snadno se nese prostorem. Tahle vůně rozhodně nepatří mezi ty diskrétní, která by se držela pár centimetrů u těla. Rozepisovat se o jednotlivých složkách mi přijde neúčelné, neboť tahle vůně působí velmi kompaktně a stejně bych neuměl určit, které hlavní části tohoto parfému vlastně vytváří tak nádherný a slovy stěží popsatelný výsledek. Zatím zkoušeno jen v létě a mohu napsat, že vyšší teploty této vůni rozhodně svědčí. Z Le Péché žádná jednotlivá složka zbytečně nepoutá pozornost, neobjevuje se nic, co by nějak obtěžovalo, a to ani v základu. Tuhle vlastnost považuji za hodně vzácnou :-). Naopak čím déle od aplikace, tím lepší pocity. Je to prostě nádherná a harmonická kompozice velmi dobře vybraných složek a pro mě klasická „návykovka“.

Komentáře Eisenberg Le Péché

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Eisenberg Le Péché

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist