Flower of Dubai (El Nabil)

Dámská vůně

Hodnocení parfému El Nabil Flower of Dubai od uživatelek 90 hodnocení

Líbí se (65)
72%
Nelíbí se (3)
3%
Neutrální (22)
24%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze El Nabil Flower of Dubai


10.09.15

Flower of Dubai je velmi svěží květinová nálož.
V začátku vás ochladí svou jiskřivou, květinovou vláhou, jako když v brzkém ránu procházíte ranní rosou na louce, kde se květy všech možných květin právě probouzejí spolu se slunečními, ještě chladnými paprsky.
Studená krása se pomalu ohřívá, jak slunce stoupá výš k obloze a květy jen lehce sládnou a stále, po celou dobu jejich opojného svádění voní svěže a jiskřivě..
Kdo chce změnu a chce vědět, jak voní orosené čerstvé květy a jejich zelené stonky s trochou mydlinek, tohle je přesně to..


05.04.12

Květ Dubaje je líbeznost sama. V té líbeznosti je hodně nevinnosti a zároveň roztoužení. Čistota a chlad jasmínu a omamnost ylang-ylangu, možná i dalších větin. Pod tím velmi lehounký nádech ovocné mísy. Není to sladké, ale nesmírně osvěžující a v tom roztoužení prostě neodolatelné. Začátek velmi příjemně do zelena, což začne po pár minutách ustupovat květinám v plné kráse. Postupně sílí tón pomerančových květů, střízlivějších, ale bez trpkosti. Spíš přidávají osvěžující nádech pomerančové dužiny (= ta ovocná mísa).
Výdrž o něco slabší než u jíných El Nabilů, tak kolem čtyř hodin. Zato dokáže provonět celou místnost a nepřekážet.06.06.11

Svěží, sytá a krásná vůně, ze které se až točí hlava - jasmín a neroli se navzájem prolínají, postupně získal navrch pomerančový květ. Zkoušena v horku a byla úžasná - dlouhotrvající a intenzívní, ale žádný bolehlav.

Komentáře El Nabil Flower of Dubai

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a El Nabil Flower of Dubai

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist