Musc Mumaiz (El Nabil)

Unisex vůně
Rok:

2012

Složení (ověřené)

růže, koření, šafrán, pačuli, tabák, oud, vanilka, ambra

Popis parfému:

parfémový olej

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému El Nabil Musc Mumaiz od uživatelek 35 hodnocení

Líbí se (26)
74%
Nelíbí se (3)
9%
Neutrální (6)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém El Nabil Musc Mumaiz - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze El Nabil Musc Mumaiz


10.10.13

Okamžitě po aplikaci jsem se zděsila, připomnělo mi to amoniak z barvy na vlasy s něčím kyselým, ale během deseti minut jsem nemohla odtrhnout nos od zápěstí. Zpočátku jsem cítila dost zeleně s štiplavým zázvorem,ale poté vůně čím dál víc sládla a hřála. Pořádný stůl ze suchého dřeva, poprášený zázvorovým prachem a na něm na troud vysušená růže se šafránem a vedle otevřená krabička cigaret...... . Oud je tady opravdu jemňoučký - ve spoustě vůních je mi nepříjemný, ale tady nos jen hladí. Po rozvonění mi velmi přípomíná styl Serge Lutens, jak tady již zmiňovala dzona. Za ty peníze je to trefa do černého.31.05.12

CPO. Mírně sladká, jemně oudová a výrazně dřevitá vůně se suchými růžemi a výrazným pižmem. Po dvou hodinách dřevo s pepřem a mletým zázvorem, podbarvené pižmem. Není to žádná oudová divočina, ale velmi sofistikovaná arabská klasika pro oudové začátečníky.


25.04.12

Zářivá a kořenitá vůně působící nanejvýš luxusně. Je to jako se ocitnout v exotickém ráji: oud, dřevo, spousta zeleně a květiny. Vůně působí velice živě a intenzivně - květy jsou obrovské, sytě barevné, nepřehlédnutelné, fialové a červené. Zeleň je ke květům velmi kontrastní. Oud dodává pocit luxusu a pohodlí. Dřevo zase pocit absolutního klidu, ale také samoty. A slunce prozařuje tento ráj svým nažloutlým světlem. Ve vůni je pocit výjimečnosti a zároveň osamělosti, kterou způsobuje. Má velmi dlouhou výdrž.


06.04.12

Mechově jemná vůně suchého dřeva se směsí suchého koření. Je to skoro lutensovská variace, velmi kultivovaná a podobně jako vůně SL vytváří prostor jen pro jednoho, s pocitem úlevy z toho pohodlí samoty. Neobyčejný je už začátek. Směs suchého koření, ale nic orientálního, žádná masala, žádné kari, spíš koření do hrnce s houbami nebo se zvěřinou. Zespodu je koření prohříváno nasládlým dřevem. Je to tiché a nesmírně klidné. Když už se zdá, že to tak zůstane, zvedne se pryskyřice a vůně se začne přerovnávat. Dřevo ožije, nabyde a jakoby se chystalo kvést. Udělá to ale po svém klidném způsobu a dospěje do velmi příjemné fáze suše kořeněného sladkého oudu s nádechem růže.
Vůně je to rozhodně nevšední, pozoruhodná už tím, jak je mistrovsky vyvážená.

Komentáře El Nabil Musc Mumaiz

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a El Nabil Musc Mumaiz

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist