Musc Red (El Nabil)

Unisex vůně

Hodnocení parfému El Nabil Musc Red od uživatelek 115 hodnocení

Líbí se (91)
79%
Nelíbí se (6)
5%
Neutrální (18)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém El Nabil Musc Red - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních

Recenze El Nabil Musc Red


23.05.13

První závan: silná vůně, dost mi to připomělo vůni vanilkovo-pistáciové zmzrliny..po 5-10minutách ztratila na síle, nicméně na mě zůstala stejná, pořád celkem silná sladkost + opravdu hodně jemný, skoro nepatrný závan nějakého sladkého dřeva (snad ten santal..), skoro jako by to mírně ,,drhlo", nebyla tam uplně ta správná zaoblenost a hladkost, kterou jsem čekala. Nicméně je to krásná vůně, postupně během dne mírně zeslábla a zůstával dojem syrového vanilkovo-lineckého těsta s Herou :D , ale pozitivní :) .


21.07.12

Ucítila jsem překrásný závan čehosi přitažlivého, ještě dřív než jsem ji otevřela, tak moc je vytrvalá a tak moc se dere na povrch, aby ukázala světu, co umí - a že toho není málo! :) Jak jen ji popsat..? Pižmo v ní hraje jednoznačně hlavní roli, působí v ní jako afrodiziakum, živočišná nespoutanost a divokost.. Santal a ambra tvoří úžasné dřevitě hřejivé duo, které vyvolává vášeň a hřejivou smyslnost.. Cedr je už třešničkou na dortu, lehký, štiplavě chladivý, skoro až nepatrný a přesto tak důležitý závan na konci, který vybízí k akci, jako by člověku naznačoval ,,Na nic už nečekej a užívej si život, jak nejlíp umíš.." Musc red je jako milování na pláži. Takhle snad voní láska..07.09.11

Vůně s „obloukovým“ vývojem: sladké dřevo se rozvinulo do sladké pačuliovky, aby se opět vrátilo ke sladkému dřevu. Prostě ambra vítězí na plné čáře…

Komentáře El Nabil Musc Red

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a El Nabil Musc Red

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist