Musc Tropical (El Nabil)

Dámská vůně
Složení (ověřené)

mix tropického ovoce a květin, dřeva, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému El Nabil Musc Tropical od uživatelek 26 hodnocení

Líbí se (17)
65%
Nelíbí se (3)
12%
Neutrální (6)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze El Nabil Musc Tropical


02.10.15

Šťavnaté čerstvé ovoce všeho druhu nebo ovocné bonbóny, jak chcete. Je to jedlá a velmi sladká vůně, která mi naprosto věrně připomíná dovolenou u moře, drinky na baru, slunce a horký arabský vzduch. Připomíná mi také jednu vůni od Escady.
Je to letní optimistická zvedačka nálady :-)11.09.13

CPO. Hustý koktejl z čerstvého tropického ovoce a kokosové šťávy, servírovaný domorodkyní s velkou květinou ve vlasech. Kolem zelené palmy, bílé písečné pláže a modrozelená laguna - prostě klid a pohoda. Vůně sladká, leč bez jakékoliv stopy ulepenosti.


21.07.12

Tato vůně od El Nabil patří do Gold & Silver kolekce. Ihned po nanesení voní jako otevřený sáček bonparů a zdá se, že se dál nebude vůně už nikam vyvíjet.. Na kůži se ale opravdu časem pozmění a to do lehce kokosova. Zároveň ale získává i takový lehce chladný závan, se kterým cítím bohužel i umělost a vybavil se mi saponát. Sice jen lehce, ale já ho tam cítím.Podobný pocit jsem měla i u vůně Miami glow od J. Lo. Vůně se drží příliš u těla a o nějaké ohromující výdrži zde bohužel nemůže být řeč.. Tropickou vůni si představuji jinak. Každý má však jinou představivost a třeba se někomu zalíbí. I tak si myslím, že když už koupit olejíček El nabil, tak nějaký jiný. Není vyloženě špatná, ale po tom, co jsem zkusila např. Royal Gold nebo Musc Red.. je tohle jen slabý odvárek. Ze 4 vůní co mám mi tahle sedla nejméně a má i nejmenší výdrž.

Komentáře El Nabil Musc Tropical

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a El Nabil Musc Tropical

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist