Into The Blue (Escada)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: zelené listy, čerstvé byliny, aksamitník
SRDCE: pivoňka, vodní květiny, vodní ovoce
ZÁKLAD: bílý cedr, pižma, ambrové tóny, mokré dřevo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Escada Into The Blue

Ada

Into The Blue jsem zkoušela už asi potřetí. Poprvé jsem si ji dala na papírek a za půl hodiny jsem na něm nenašla nic, z čeho bych mohla vyrobit recenzi; podruhé na ruku a z té mi zmizela asi tak za deset minut. Do třetice opět papírek a tentokrát naštěstí vydržela (buď jsem lépe prskla, nebo musím pochválit Marionnaud za poctivé papírky).

A můj dojem? Nemůžu říct, že by mě svou originalitou položila na záda, ale nebylo to špatné, o dost lepší než Escada (Signature).

Into The Blue je svěží, ale není - zaplaťpámbu - sladce svěží, není ani moc ovocná. Její svěžest tvoří lehce slané mořské tóny, spíš nenápadné vodní květiny (žádný agresivní leknín z toho nečouhá), svěží zelené ovoce á la meloun a pár bylinných tónů.

Základ není sladký, je jen mírně ambrově a pižmově nasládlý, spíš je v něm cítit dřevo. Dojem z toho dřeva odpovídá popisu uvedenému ve složení, není to dřevo sladké, suché, zaprášené ani pryskyřičnaté, je to opravdu taková obyčejná vůně nearomatického, živého dřeva.

Into The Blue se bude líbit ženám, které hledají nelimonádovou svěženku mírně uhýbající ze současného ovocného a ovocně-pepřového trendu. Její svěžest je modrá, zelená a tyrkysová, možná s lehkými pískově zlatými odlesky, nikoli červená, oranžová nebo nedejbože růžová.

Reklama na Into The Blue (YouTube)

Hodnocení parfému Escada Into The Blue od uživatelek 207 hodnocení

Líbí se (93)
45%
Nelíbí se (31)
15%
Neutrální (83)
40%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Escada Into The Blue - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních
3x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Escada Into The Blue

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Escada Into The Blue od uživatelek

Recenze Escada Into The Blue


13.04.16

Měla jsem vzoreček Escady In To The Blue, šetřila jsem si ho neboť už nikde není k sehnání. Byla mi moc příjemná na léto, typově hodně jako Cool Water ale v takovém méně ostrém modernějším sofistikovanějším podání, hodně jsem tam cítila hlavně ty bylinky a zelené tóny, obecně vůně se zelenými tóny miluji. Je to osvěžující vůně do parna, lehká jako pavučinka. Bohužel výdrž této vůně byla téměř nulová a tak se zřejmě také stalo že se Escada dále jala vyrábět přeslazené bombonky typu Lounge a Groove nebo dle mě nesmysl v podání Especially, škoda kdyby přidali na intenzitě, jistě by své milovnice našla.


25.12.11

Bravo, tleskám! Tato vůně mě naprosto nadchla. Je z ní cítit spousta vodního ovoce a dřeva, které ač ho normálně v parfémech nevyhledávám, mi tady voní přímo nádherně. Úžasná vůně pro každé roční období, ale volila bych ji spíše do teplých měsíců, to příjemně ochladí a osvěží. Escada Into The Blue voní jednolitě, žádnou změnu tónů nebo jejich rozležení jsem nezaznamenala, to jí však neubírá na její kráse. A ta je i přes její jednoduchost nesmírná.


20.12.11

Už podruhé mi ji v e-shopu nacpali jako vzoreček zdarma k objednávce, možná se tedy mé zklamání z dárku promítne v lehce zahořklé recenzi.
Vůni ovšem nezatracuju, vzdor nebezpečně vypadající barvě má do osvěžovače daleko. Nelze jí upřít nějaké to voňavé dřevo a poctivé vodní nesladké tóny.
Při pohledu na poličku v koupelně mě ovšem napadlo jiné, kapku jízlivé, přirovnání - znáte-li pleťovou vodu Bioderma, modrou, jste doma. Barvou i vůní.
Vůně nicméně může přijít vhod v létě jako akutní a neprotivná injekce svěžesti, popřípadě jako „vyprošťovák“, když nespíte doma, nestihnete pořádnou sprchu a musíte se probudit.09.07.10

Nesladká vodní vůně s stopou zeleně a výrazným dřevem. Rozhodně se vymyká escadí produkci podivných ulepených sirupů a patří rozhodně i v rámci kategorie vodních (mořských) vůní k tomu lepšímu. Jediné, čeho bych se možná trochu obávala, by mohla být určitá jednotvárnost.

Komentáře Escada Into The Blue

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Escada Into The Blue

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist