Loving Bouquet (Escada)

Dámská vůně
Rok:

1999

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, fialka
SRDCE: kosatec, růže, hřebíček, jasmín
ZÁKLAD: santalové dřevo, mech

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Escada Loving Bouquet

Ada

Čistě květinová vůně. Začíná příjemně vyváženou kombinací sladce šťavnaté mandarinky a fialek, poté přechází do čisté, romantické, průzračné květinové kombinace, ve které převládá něžná růže (nemáte-li rády růži, nebojte se Loving Bouquet zkusit - růže v ní není výrazná), fialky a jasmín se špetkou zelené svěžesti.
Teprve po pár hodinách, kdy už Loving Bouquet vyvanul, si to u mě zkazil - stala se z něj na můj vkus příliš jednoduchá, tuctová květinovka.
Doporučuji pro denní nošení nebo romantický večer v libovolném ročním období. Nejlépe se vůně bude vyjímat na jaře, ale vzhledem k optimismu se hodí i do pošmourné zimy. Spolu s povlávajícími šaty a vlasy vytvoříte prvoplánovou romantiku, která trkne i pravěkého lovce. Nehodí se pro ženy, kterým jsou jemné květinkovky protivné.

Hodnocení parfému Escada Loving Bouquet od uživatelek 14 hodnocení

Líbí se (12)
86%
Nelíbí se (1)
7%
Neutrální (1)
7%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Escada Loving Bouquet


27.04.07

Přivřete, prosím, oči a dovolte mi jistou nekritičnost v názoru na Loving Bouquet - právě tahle vůně totiž byla mým prvním značkovým parfémem. Po všech těch sprejových Impulsech, nepříliš vydařených drogériových imitací Cool Water nebo Sun, Exclamationech a tak dále, znamenala tahle Escada jednoznačně nebývalý posun vpřed :) Tehdy… v časech, kdy mi bylo náct a náct ještě mělo dlouho být, mi připadala tolik jinááááááá a na první přivonění o tolik vznešenější než všechny ty řídké, nepropracované a laciné vodičky z drogerie. Ach ta blažená nevědomost… Dnes mám na poličce miniaturku Loving Bouquet z nostalgie a jen pro připomenutí oněch „krásných let bezstarostného mládí“ :) Ale teď k vůni samotné - Loving Bouquet je především květinová vůně, a i dnes po tolika letech a s neporovnatelně většími zkušenostmi si dovolím říct, že ne nezajímavě sestavená. Převládá v ní jednoznačně fialka, ale svěže pojatá, doplněná zeleně-svěží vůní listu nebo stonku, mandarinkou a jemným jasmínovým akordem. V srdci vůně se ukáže i hřebíček se svou jemně nasládlou kořenitostí. Je pravda, že Loving Bouquet ztrácí poměrně rychle na intenzitě a ve vyvanulejší fázi na ní toho k obdivování už moc není. Voní přibližně stejně jako v srdci jen podstatně řidčeji. Kdyby byla dnes bez problému dostupná - což není - a odprostím-li se od svých sentimentálních pohnutek, asi bych nad koupí dlouho váhala a pravděpodobně by k ní vůbec nedošlo. Tyhle vyloženě květinové vůně nejsou tak úplně můj šálek čaje, na druhou stranu by to byla zřejmě jediná Escada do které bych byla ochotna investovat. S dnešními sladce lepkavými bonparovými vynálezy téhle značky má totiž opravdu pramálo společného…

Komentáře Escada Loving Bouquet

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Escada Loving Bouquet

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist